|
Czy to PGNiG obejmie resztę akcji z emisji?
|
~Ręce_opadają
|
7
|
2019-01-13 23:06
|
|
Pytanie nowe akcje
|
~Aaa
|
2
|
2019-01-13 21:36
|
|
Czy ktoś mi wytłumaczy czemu Termo a nie THERMO???????
|
~janusz
|
1
|
2019-01-13 20:24
|
|
Po jakiej cenie otworza ?
|
~Restaurator
|
4
|
2019-01-13 19:36
|
|
Jutro dolne widły
|
~bolek
|
2
|
2019-01-13 19:25
|
|
Obesna kapitalizacji 7800 000,00zł , przy 1 zł będize 20 000 000,00zł
|
~to_KUPAkasy
|
4
|
2019-01-13 18:06
|
|
artykul - Termo2Power rosnie dzieki umowie z PGNiG
|
~Inwestor
|
8
|
2019-01-13 14:45
|
|
TERMO2POWER
|
~LEO
|
1
|
2019-01-12 23:36
|
|
drodzy Państwo od teraz zniewolony ma nick Prezes..
|
~Gordon
|
11
|
2019-01-12 22:37
|
|
Myślicie, że urośnie więcej niż 1,2 pln?
|
~jak_sądzicie
|
4
|
2019-01-12 22:37
|
|
Firma zatrudnia 2,6 osoby na pełny etat....
|
~donpadlo
|
3
|
2019-01-12 20:38
|
|
Coś Wam powiem
|
~Termo
|
17
|
2019-01-12 18:16
|
|
Myslicie, że jakby nie chcieli kupić to..
|
~Gordon
|
7
|
2019-01-12 16:54
|
|
Spółka nie ma pieniędzy balon
|
~Wiem
|
5
|
2019-01-12 15:51
|
|
Prezes WALI nas w d...e
|
~sas
|
6
|
2019-01-12 15:50
|
|
ładnie spekuła się produkuje na termo :)
|
~Gordon
|
2
|
2019-01-12 15:36
|
|
jakie bedzie otwarcie w poniedziałek
|
~gaca8701
|
23
|
2019-01-12 14:45
|
|
/dopuszczenia-do-systemu-wsparcia-kogeneracji-
|
~adamchmr
|
1
|
2019-01-12 12:47
|
|
Prawdomownosc prezesa
|
~xxxx
|
3
|
2019-01-12 11:57
|
|
Przepowiednia
|
~Baba_Wanga
|
15
|
2019-01-12 11:45
|
|
Emisja
|
~mcsielu
|
12
|
2019-01-12 11:41
|
|
W pn otwarcie na 0.56gr a pozniej jazda na 88gr
|
~AT
|
2
|
2019-01-11 19:08
|
|
SPRZEDAŻ MARZEŃ--co przedkładasię na zawieraniu umów i qciskaniu AKCJ
|
~powodzenia
|
15
|
2019-01-11 19:07
|
|
okey zrob nowa analize w weekend
|
~bolek
|
1
|
2019-01-11 18:45
|
|
teraz zapraszam Panów, którzy pisali, że naganiam na trupa, src daj głos
|
~Gordon
|
22
|
2019-01-11 18:28
|
|
Analiza techniczna Termo2Power SA (T2P) przed sesją 7-01
|
~okey
|
6
|
2019-01-11 18:17
|
|
Kupilem po 25gr. Jestem geniuszem!!!!
|
~Gen
|
1
|
2019-01-11 16:32
|
|
jak sie zamknie
|
~laik
|
1
|
2019-01-11 15:53
|
|
gorączkowy dodruk za 10gr a następnie "umowa"
|
~wyjebane_jajca
|
12
|
2019-01-11 15:43
|
|
no to mamy powrot na 1 zl
|
~robert
|
3
|
2019-01-11 15:35
|