Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Czy to PGNiG obejmie resztę akcji z emisji? ~Ręce_opadają 7 2019-01-13 23:06
Pytanie nowe akcje ~Aaa 2 2019-01-13 21:36
Czy ktoś mi wytłumaczy czemu Termo a nie THERMO??????? ~janusz 1 2019-01-13 20:24
Po jakiej cenie otworza ? ~Restaurator 4 2019-01-13 19:36
Jutro dolne widły ~bolek 2 2019-01-13 19:25
Obesna kapitalizacji 7800 000,00zł , przy 1 zł będize 20 000 000,00zł ~to_KUPAkasy 4 2019-01-13 18:06
artykul - Termo2Power rosnie dzieki umowie z PGNiG ~Inwestor 8 2019-01-13 14:45
TERMO2POWER ~LEO 1 2019-01-12 23:36
drodzy Państwo od teraz zniewolony ma nick Prezes.. ~Gordon 11 2019-01-12 22:37
Myślicie, że urośnie więcej niż 1,2 pln? ~jak_sądzicie 4 2019-01-12 22:37
Firma zatrudnia 2,6 osoby na pełny etat.... ~donpadlo 3 2019-01-12 20:38
Coś Wam powiem ~Termo 17 2019-01-12 18:16
Myslicie, że jakby nie chcieli kupić to.. ~Gordon 7 2019-01-12 16:54
Spółka nie ma pieniędzy balon ~Wiem 5 2019-01-12 15:51
Prezes WALI nas w d...e ~sas 6 2019-01-12 15:50
ładnie spekuła się produkuje na termo :) ~Gordon 2 2019-01-12 15:36
jakie bedzie otwarcie w poniedziałek ~gaca8701 23 2019-01-12 14:45
/dopuszczenia-do-systemu-wsparcia-kogeneracji- ~adamchmr 1 2019-01-12 12:47
Prawdomownosc prezesa ~xxxx 3 2019-01-12 11:57
Przepowiednia ~Baba_Wanga 15 2019-01-12 11:45
Emisja ~mcsielu 12 2019-01-12 11:41
W pn otwarcie na 0.56gr a pozniej jazda na 88gr ~AT 2 2019-01-11 19:08
SPRZEDAŻ MARZEŃ--co przedkładasię na zawieraniu umów i qciskaniu AKCJ ~powodzenia 15 2019-01-11 19:07
okey zrob nowa analize w weekend ~bolek 1 2019-01-11 18:45
teraz zapraszam Panów, którzy pisali, że naganiam na trupa, src daj głos ~Gordon 22 2019-01-11 18:28
Analiza techniczna Termo2Power SA (T2P) przed sesją 7-01 ~okey 6 2019-01-11 18:17
Kupilem po 25gr. Jestem geniuszem!!!! ~Gen 1 2019-01-11 16:32
jak sie zamknie ~laik 1 2019-01-11 15:53
gorączkowy dodruk za 10gr a następnie "umowa" ~wyjebane_jajca 12 2019-01-11 15:43
no to mamy powrot na 1 zl ~robert 3 2019-01-11 15:35
[x]
COREY 0,00% 0,32 2026-06-24 12:31:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.