Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
mam to ~Karolek 1 2019-01-11 15:27
Dzisiaj się już nie otworzy bo ~Yti 6 2019-01-11 13:36
dlaczego widłowy nie puszcza? Przy 0.39 puścili a przy 0.4 nie chcą? ~co_jest 3 2019-01-11 12:58
teraz wam sprzedadzą w pare dni po np 40gr i obejmą po 10gr biznes? ~ww 2 2019-01-11 11:39
ciągną kurs bo w planach dodruk a jak tam kontrahent z włoch? ~ww 8 2019-01-11 11:26
Kto nie zalapal sie na rajd tutaj, na CORMAY bedzie to samo ~Jasnowidz 1 2019-01-11 11:13
Luka na 30 gr ~vv 11 2019-01-11 11:05
Umowa z PGNIG !! to juz nie przelewki 10zl w tym roku? ~Inwestor 7 2019-01-11 11:00
UBIERANIE GLODNYCH ZYSKU ~luna200 1 2019-01-11 10:30
w tym miesiącu 80gr ~ww 1 2019-01-11 10:22
100 % w jeden dzień ~aaa 1 2019-01-11 10:15
fajny skok obrotów od 2 stycznia :) ~aaa 3 2019-01-11 10:14
W międzyczasie src odkupił 11 szt. PLG xD ~xxx 1 2019-01-11 10:03
Super...;))) ~lox 2 2019-01-11 09:46
Bralem po 25groszy haha ~Geniusz 3 2019-01-11 09:44
Info !! ~ciekawy 4 2019-01-11 09:35
Infoooooooooooooooooooooooooo jazda ~Piotr1Pz 4 2019-01-11 09:34
gdyby .... ~ciekawe 2 2019-01-11 09:32
A co to, skończyły się puchary Gordon Benetta? ~vv 2 2019-01-11 08:22
Cel to żeby leszcz odbieral to co sami objeli po 10gr ~Obserwator 5 2019-01-10 22:11
w tej cenie chętnych brak. ~Aida 3 2019-01-10 09:54
green-nanotech ventures ~paweł 19 2019-01-10 09:41
Kiedy następna emisja ? ~Pytanie 2 2019-01-09 19:57
haha podbiji i sypia kazda ilosc powyze 1 gr emisyjnej ~prawda 11 2019-01-09 12:40
OBIELI kupe akcji po 10gr. to po ile mog je ostąpić-akcj( MARZENIA) ~jaja 6 2019-01-09 12:17
Luka na 20 gr ~vv 17 2019-01-09 10:10
Kilka opinii na życzenie. ~Analityk 7 2019-01-09 09:55
Brakło kasy. Trzeba drukować ~Maniek 19 2019-01-09 09:11
zwroccie uwage jutro na kkherbal:) ~dominik 2 2019-01-08 17:47
Przypomnienie ~maniek 18 2019-01-08 15:55
[x]
COREY -0,31% 0,32 2026-06-25 13:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.