|
Ładowanie na balkonie zapiąć pasy
|
~You
|
1
|
2019-01-15 10:29
|
|
Technologia oferowana przez T2P.
|
~321
|
7
|
2019-01-15 10:09
|
|
Od prezesa dla nestorów
|
~Ania
|
10
|
2019-01-15 10:08
|
|
Widać mocne wsparcie powyżej 0.55. Zbiór akcji trwa!
|
~PEC
|
1
|
2019-01-15 10:07
|
|
ha ha ha pa pa pa pociąg odjeżdżą na południe
|
~ww
|
3
|
2019-01-15 10:05
|
|
Akcje
|
~Laik
|
4
|
2019-01-15 10:04
|
|
No to koiec handlu na dziś, ale przynajmniej jakiś obrót zriobiony
|
~Marek
|
7
|
2019-01-15 09:35
|
|
Produkt Termo !!!!
|
~Nowe_akcje_cieplutki
|
1
|
2019-01-15 09:27
|
|
teraz bierta worami
|
~ww
|
1
|
2019-01-15 09:20
|
|
skad takie Tko?
|
~gaca8701
|
15
|
2019-01-15 09:11
|
|
Kupuj plotki SPRZEDAWAJ fakty -ONI nowe emisje
|
~Wspomicie
|
16
|
2019-01-15 09:07
|
|
Jutro przebijamy 1 zl ?
|
~Restaurator
|
12
|
2019-01-14 21:49
|
|
Wycena robi wrażenie :))))
|
~Balon
|
3
|
2019-01-14 20:29
|
|
Tu będzie 10zl BGE po umowie 10tys % urósł w miesiąc! A my mamy PGNiG!!
|
~Inwestor
|
10
|
2019-01-14 20:20
|
|
znowu koniec handlu na dzsiaj?
|
~aaa
|
4
|
2019-01-14 19:45
|
|
Jakie tko?
|
~Ja
|
6
|
2019-01-14 16:10
|
|
Balon w końcu pęknie i będzie wielkie buuuuum!!!:)))) moje kondolencje
|
~WatchDog
|
17
|
2019-01-14 14:40
|
|
Ile GPW akceptuje wzrostu podczas jednej sesji?
|
~Ręce_opadają
|
3
|
2019-01-14 11:42
|
|
zostawią was na 66gr- i bedzie płacz
|
~ww
|
3
|
2019-01-14 11:20
|
|
TKO + 41%.. Głomby!! pościągajcie te zlecenia!
|
~Marco
|
7
|
2019-01-14 11:13
|
|
ciekawe czy teaz nowy KNF zajmie sie windowaniem kursu
|
~ww
|
3
|
2019-01-14 11:08
|
|
No to koniec handlu na dzię. Na ITM zrobili tak ostatnio 400%
|
~Marco
|
1
|
2019-01-14 11:00
|
|
ale wiecie że z tego nic nie będzie, ile to makaroniarzy zwodzili za nos
|
~ww
|
3
|
2019-01-14 10:58
|
|
Nie otwierają, bo??
|
~Marco
|
6
|
2019-01-14 10:48
|
|
puszcza to dzisiaj ?
|
~Restaurator
|
3
|
2019-01-14 10:15
|
|
Za moment, wszyscy chętni będą szczęśliwymi..
|
~hehe
|
1
|
2019-01-14 09:58
|
|
przecież oni niemają żadnego produktu - będą kiedyś mieli
|
~kamil
|
3
|
2019-01-14 09:43
|
|
Główki ostygły i zaczyna się realizacja zysku!!!!
|
~abc
|
3
|
2019-01-14 09:11
|
|
News
|
~Gaca8701
|
6
|
2019-01-14 09:10
|
|
Analiza techniczna Termo2Power SA (T2P) przed sesja 14-01
|
~okey
|
4
|
2019-01-14 07:45
|