Jestem ze spółką od 2017 ,a więc coś na temat spółki wiem .Wiele rzeczy w spółce z pewnych powodów się przeciągało i denerwowało nas akcjonariuszy ,kurs opadał ,nikomu z góry nie specjalnie to nie przeszkadzało .Wiedzieli że trzeba CZASU . Teraz wszystkie klocki układają się w całość . Hala montażowa w Piasecznie , umowy z ogrodnikiem z Włoch .Konwersja w której akcje liczone były po 1.5zł za 1 szt . Planowany jest debiut GNV aby się udał cena Termo musi być liczona w ZŁOTÓWKACH . Umowa z PGNiG JEST MEGA .Pokażcie mi drugą spółkę z NC która ma umowę ze spółką z Wig 20 .Moim zdaniem to dopiero początek , podobnych informacji popłynie ze spółki więcej . Wcześniej pisałem KTO WYTRZYMA TEN ZAROBI I w innym miejscu TO NIE JEST GRA O GROSZ LUB DWA ten czas się zbliża , Pozdrawiam starą gwardię LEO,PAWŁA ,ANIĘ, HARIBO GORDONA , INWESTORA , MCSIELU i innych normalnych jak i nowych akcjonariuszy