Ciężkie macie życie, animatorzy T2P.
Zwyczajne upychanie tysięcy akcji doprowadziłoby do spadku sporo poniżej 0,3 a to nie jest zgodne z wytycznymi Prezesa.
Wczorajsze próby zanęcenia tez niewiele dały, na koniec musieliście rzutem na taśmę (100 akcji) wyciągnąć kurs powyżej zera.
teraz, widzę, trwa narada, burza mózgów, co obić dalej.
Kombinujcie, kombinujecie, może uda się Wam jeszcze kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy akcji upchnąć w rynek bez zwałki kurs.
POWODZENIA :)