Mam takie wrażenie że nasz prezesinka Holenderek czyta forum choć wiem że nie ma czasu na takie głupoty. Ale zastanawiam się że dał info o umowach że się przedłuży wszystko. Czekamy na umowy i zobaczymy co z tego będzie. Tu trzeba dać 2 lata poślizgu chyba .