Prezes opychał papier będący w rękach GNV poza rynkiem frajerom po 0,2 zł. Ciekawy jestem, czy nabywcy są zadowoleni z obecnego kursu gigaspółki. Prezio myślał, że poniżej 0,2 zł nie spadnie, tak jak w 2018 r. A tu niespodzianka, podaż duża, popyt prawie zerowy. Gratulacje. A tak na marginesie, umowy na tryliony, to kiedy???