Forum giełdowe spółki COMECO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Czy ktoś jest mi w stanie sprzedać akcjie poza rynkiem ???? ~medson 3 2015-09-10 20:29
Spokój i cisza czekamy dalej ~medson 3 2015-09-10 17:37
kluczowy poziom 0,49 zł ~peleryn 3 2015-09-05 19:58
Czy dzisiaj przebiją nareszcie 50 gr? ~witek 5 2015-09-03 22:14
CZY znów sprzedacie ze strata co ????????????????? ~medson 6 2015-09-03 14:42
Brakło dzis mi grosza poczekam do jutra ~medson 1 2015-09-02 21:50
Mocna koncówka ~medson 4 2015-09-02 17:37
Ciezko bedzie ale czekam ~medson 3 2015-09-01 18:11
GDZie ta podaz ??????????? ~medson 3 2015-08-31 19:19
Zaczyna się zmiana trendu ~dedektyw 1 2015-08-31 19:02
Fajnie ze kupujecie za pare dni i tak sprzedacie po 0.32 .33 .3 ~medson 17 2015-08-31 18:00
CZyżby drobnica sie juz wystrzelała ????? ~medson 1 2015-08-31 14:48
a skad tu taki popyt ostatnio ??? no teraz bedzie wywalanko na ~medson 1 2015-08-31 11:15
0.34 czy 0.35 gr jak ktos chetny niech wywala ~medson 1 2015-08-29 05:10
CZY macie do 12 listopada co?????????? ~medson 1 2015-08-29 04:55
dzisiaj dojdzie do 0,50 zł ~ada55 2 2015-08-28 14:40
Czemu to w miejscu stoi? ~ziggman 10 2015-08-26 16:56
Po takim wzroście sprzedaży ~frixu 1 2015-08-25 18:45
Jak przychody przełożą się na zyski ~mixer 3 2015-08-21 10:03
I ciągle 40 gr ~peter 2 2015-08-19 16:47
Mocny wzrost przychodów i obniżenie straty netto ~wario 12 2015-08-15 11:29
Przebicie 50 groszy ~kumaq 2 2015-08-14 22:04
Przebijamy te 50 gr do wyników? ~cowboy 3 2015-08-12 10:15
Jutro raporcik za 2Q ~minon 8 2015-08-11 20:35
miliony monet ~sasanka 1 2015-08-11 09:10
W przyszłym tygodniu zaczynamy prawdziwe wzrosty ~fugas 3 2015-08-08 14:00
Banki porzyczyły ponad 4mln wiec 1zł to kwestia czasu ~medson 14 2015-08-07 17:17
Banki wierza w spółke jak ja oni zarobią i ja zarobie ~medson 1 2015-08-05 19:22
Kurs nadal w miejscu ~placeman 5 2015-08-05 10:47
Pilnują kursu ~komik 7 2015-08-03 17:44
[x]
COMECO 2,00% 0,10 2026-06-24 11:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.