|
Czy ktoś jest mi w stanie sprzedać akcjie poza rynkiem ????
|
~medson
|
3
|
2015-09-10 20:29
|
|
Spokój i cisza czekamy dalej
|
~medson
|
3
|
2015-09-10 17:37
|
|
kluczowy poziom 0,49 zł
|
~peleryn
|
3
|
2015-09-05 19:58
|
|
Czy dzisiaj przebiją nareszcie 50 gr?
|
~witek
|
5
|
2015-09-03 22:14
|
|
CZY znów sprzedacie ze strata co ?????????????????
|
~medson
|
6
|
2015-09-03 14:42
|
|
Brakło dzis mi grosza poczekam do jutra
|
~medson
|
1
|
2015-09-02 21:50
|
|
Mocna koncówka
|
~medson
|
4
|
2015-09-02 17:37
|
|
Ciezko bedzie ale czekam
|
~medson
|
3
|
2015-09-01 18:11
|
|
GDZie ta podaz ???????????
|
~medson
|
3
|
2015-08-31 19:19
|
|
Zaczyna się zmiana trendu
|
~dedektyw
|
1
|
2015-08-31 19:02
|
|
Fajnie ze kupujecie za pare dni i tak sprzedacie po 0.32 .33 .3
|
~medson
|
17
|
2015-08-31 18:00
|
|
CZyżby drobnica sie juz wystrzelała ?????
|
~medson
|
1
|
2015-08-31 14:48
|
|
a skad tu taki popyt ostatnio ??? no teraz bedzie wywalanko na
|
~medson
|
1
|
2015-08-31 11:15
|
|
0.34 czy 0.35 gr jak ktos chetny niech wywala
|
~medson
|
1
|
2015-08-29 05:10
|
|
CZY macie do 12 listopada co??????????
|
~medson
|
1
|
2015-08-29 04:55
|
|
dzisiaj dojdzie do 0,50 zł
|
~ada55
|
2
|
2015-08-28 14:40
|
|
Czemu to w miejscu stoi?
|
~ziggman
|
10
|
2015-08-26 16:56
|
|
Po takim wzroście sprzedaży
|
~frixu
|
1
|
2015-08-25 18:45
|
|
Jak przychody przełożą się na zyski
|
~mixer
|
3
|
2015-08-21 10:03
|
|
I ciągle 40 gr
|
~peter
|
2
|
2015-08-19 16:47
|
|
Mocny wzrost przychodów i obniżenie straty netto
|
~wario
|
12
|
2015-08-15 11:29
|
|
Przebicie 50 groszy
|
~kumaq
|
2
|
2015-08-14 22:04
|
|
Przebijamy te 50 gr do wyników?
|
~cowboy
|
3
|
2015-08-12 10:15
|
|
Jutro raporcik za 2Q
|
~minon
|
8
|
2015-08-11 20:35
|
|
miliony monet
|
~sasanka
|
1
|
2015-08-11 09:10
|
|
W przyszłym tygodniu zaczynamy prawdziwe wzrosty
|
~fugas
|
3
|
2015-08-08 14:00
|
|
Banki porzyczyły ponad 4mln wiec 1zł to kwestia czasu
|
~medson
|
14
|
2015-08-07 17:17
|
|
Banki wierza w spółke jak ja oni zarobią i ja zarobie
|
~medson
|
1
|
2015-08-05 19:22
|
|
Kurs nadal w miejscu
|
~placeman
|
5
|
2015-08-05 10:47
|
|
Pilnują kursu
|
~komik
|
7
|
2015-08-03 17:44
|