Forum giełdowe spółki COMECO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
WCZORAJ POKONALISMY OPOR - Dzis KOrekta ~sasanka 2 2015-11-13 11:32
słabo coś rośnie ~sqqqw 1 2015-11-12 14:31
KTO CHCE ZAROBIC? ~sasanka 1 2015-11-12 12:34
12 listopada dzień w którym spółka podaje wynik a czy poda ~medson 1 2015-11-10 19:20
Nikt już nie sprzedaje każdy czeka czeka i czeka az ............ ~medson 1 2015-11-10 12:03
Co TAKA cisza tutaj trwa wielkie oczekiwania co ????????????? ~medson 1 2015-11-09 22:21
Jeszcze został tydzien ostatni tydzien czekania a potem.... ~medson 10 2015-11-08 20:38
Walczymy o 50 gr ~spitfire 2 2015-11-04 18:45
Nie widać podaży ~bizon 2 2015-11-02 18:30
Chyba zaczęły się wzrosty ~bilon 6 2015-10-30 10:16
dzis znowu jazda? ~Forester 1 2015-10-30 07:53
Kredydy od PKOBP pokaża teraz ładny wynik a wtedy kurs ~medson 1 2015-10-28 16:37
po 30gr 32gr nie kupowaliscie a teraz po 40 gr a po wyniku . ~medson 1 2015-10-28 16:09
Czekam na raport kwartalny ~comandoos 4 2015-10-28 16:04
Do wyników coraz bliżej ~bzik 3 2015-10-26 16:48
Łuk się napina ~wiciu 1 2015-10-22 17:28
Zaliczymy czwarty raz 0.30 gr co ??????????? ~medson 3 2015-10-15 12:57
jak kosztowało 2zł i wiecej to kupowaliscie a teraz jak kosztuje ~medson 1 2015-10-13 23:24
Bez większych obrotów ~firzyk 5 2015-10-13 19:06
Sprzedwaliscie ze po 0.30 0.33 i tak dalej a w listopadzie ... ~medson 1 2015-10-13 18:26
I jak tam za miesiac o tej porze zobaczycie jaka bedzie cena ~medson 3 2015-10-12 19:58
Ciekawa spółka ~filip 3 2015-10-09 12:10
Skoro banki porzyczyły spólce 4mln ja tez chce w nią ... ~medson 4 2015-10-02 16:35
Czy chlapnie choć na 0.35 gr bo widać ze..... ~medson 3 2015-09-28 16:08
Leca bezlitosci bravo oby tak dalej ........ ~medson 5 2015-09-26 11:19
Zapomniana spółka ~jarek 7 2015-09-20 20:53
Dziękujemy :-) ~aaa01 3 2015-09-20 17:27
Czekam spokojnie 0.30 gr to tylko kwestia czasu ~medson 10 2015-09-17 20:15
45 do złamania ~jazzy 2 2015-09-15 15:52
Comeco - co dalej z kursem? ~Kureq 2 2015-09-13 15:28
[x]
COMECO 2,00% 0,10 2026-06-24 11:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.