Forum giełdowe spółki COMECO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
mati'' nikt cie tu nie prosil ,i nie probuj tu macic jak na for'' ~was 7 2016-01-02 12:36
byle nie skończył jak abpol ~marek 2 2015-12-31 12:08
CASTORAMA, OBI,LIDL,LEROY MERLIN, BIEDRONKA !!! ~Obi 2 2015-12-30 21:08
Witam na Comeco ~Mati 8 2015-12-30 17:37
FORMACJA SPODKA + NAJLEPSZY KWARTAŁ NADCHODZI!!! ~alek 16 2015-12-30 15:38
Wykręcą tu w końcu wzrosty? ~senor 5 2015-12-30 13:55
Comeco i maszyny ~zobel 3 2015-12-30 12:41
Znakomita dynamika ~Makintosz 2 2015-12-30 11:04
Comeco ,, Jeszcze wyżej , Jeszcze więcej...." ~NoCoJest 5 2015-12-30 11:02
BRAC BO PO WYNIKAH BEDZIE DROGO ~sasanka 6 2015-12-30 07:54
Wzrost zysku o 282 % wzrost przychodów o 264 % a tu taka . ~medson 6 2015-12-29 14:26
Raport jeden z lepszych ~kamyk 10 2015-12-29 14:07
Atak na 50 groszy!!! ~pullman 4 2015-12-28 19:19
Jeden za wszystkich.... ~Leon 1 2015-12-15 14:54
Co z tym Comeco? ~wenecjanin 1 2015-12-10 20:26
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum comeco część 1 bankster 1 2015-12-10 18:34
*****Nadszedł moment na Comeco**** ~Kometa2015 1 2015-12-10 16:35
Czy są na tym forum inwestorzy zainteresowani spółką o nazwie Comeco? ~Kirkor 4 2015-12-10 08:51
Ile zajmie zbieranie akcji po 47 gr? ~Cinus 1 2015-12-09 23:58
Potrzeba chyba sztormu .... ~Explozja 2 2015-12-05 13:52
To jak jutro? ~dino 1 2015-12-03 22:23
Jak są kupcy to jest Impreza....***% ~Piorun221 2 2015-12-02 15:51
Ostatni pakiet? ~laster 1 2015-12-02 15:34
Comeco ! ~Lech 1 2015-12-02 15:11
Co z przychodami? ~zenobiusz 1 2015-12-01 17:56
Zebrali 30 kilo akcji ~Kondzio 1 2015-11-30 22:53
Co to takie tanie jest? ~falloon 3 2015-11-30 22:10
czas zaczac powrot na 3 złote?? ~Kasia 11 2015-11-27 01:51
Łamać te opory ~cegieł 3 2015-11-25 16:52
Przychody to rewelacja ~torfiarz 1 2015-11-22 23:49
[x]
COMECO 2,00% 0,10 2026-06-24 11:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.