Forum giełdowe spółki COMECO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Tej rakiety nic już nie zatrzyma:) ~borys 11 2016-01-07 17:45
76. miejsce w rankingu przy spadkach.. ~Janusz 1 2016-01-07 14:58
Wykres ~Janusz 8 2016-01-07 14:52
Dno uklepane, powrót na szczyty! ~Janek 10 2016-01-07 14:14
Trwa trzepanie leszcza i jazda w górę! ~janek 1 2016-01-07 14:03
COMECO do kupiłem po 60 :) ~Artur 18 2016-01-07 09:56
korekta na małym wolumenie więc wniosek prosty :) ~borys 1 2016-01-07 09:37
Widzieliście TKO + 70 % ~Qest 10 2016-01-07 08:39
Gracie tu w trójkę , może czwórkę :))) kto zostanie z papierem? ~ATS 8 2016-01-07 07:35
dlaczego bank wypowiedział umowę kredytową ? ~miki 16 2016-01-06 21:38
a molmedica juz 50% na plus, nominal 34 gr a kurs 3 gr... ~mm 6 2016-01-06 12:29
Uspokojenie - schlodzenie wskaznikow ~zenit73 4 2016-01-05 21:51
Można oddać po 0,60?:)))) Można...:))))) ~maczeta 4 2016-01-05 11:04
COMECO kupiłem po 64 :) ~Artek 5 2016-01-05 10:27
Dolne widły od razu czy po pół godzinie? ~analityk 3 2016-01-05 08:43
U nas powtórka z Apanetu? ~Apanet_bis 12 2016-01-04 23:02
Wig20 MINUS 3% a My ponad 10% PLUS ~Ja 3 2016-01-04 21:10
na spolce polonit bedzie moi drodzy petarda ~ytt 1 2016-01-04 20:35
Będziecie pakowac jak będzie 3zł ~COMECO 17 2016-01-04 20:32
podbitka pod wywalanie akcji ~jer 5 2016-01-04 15:35
leszcze przetrzepani ,mozemy odjechac ~motyl666 2 2016-01-04 14:55
COMECO odrodzenie mocy :) ~Analityk 2 2016-01-04 14:40
NIE DAJCIE ODEBRAĆ SOBIE AKCJI W TAK NISKIEJ CENIE ~motyl666 1 2016-01-04 14:16
koniec dmuchania balona , teraz powrót do bazy 0,35 ~ATS 6 2016-01-04 13:48
no i komu to teraz sprzedacie?:))))))))))))) ~analityk 8 2016-01-04 12:52
jeszcze niedawno po 40 gr nikt nie bral a dzis po 80 bierzecie ?? ~mike 1 2016-01-04 11:30
WIDLY DZIS TO FORMALNOSC ~torfik 6 2016-01-04 10:59
nie ma już akcji, lecimy!!! ~inwestor 1 2016-01-04 10:50
Wynik widzieliscie jaki jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~medson 21 2016-01-04 10:03
IM WIECEJ TERAZ ODDACIE TYM WYZEJ POLECI :D ~torfik 2 2016-01-04 09:26
[x]
COMECO 2,00% 0,10 2026-06-24 11:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.