|
Tej rakiety nic już nie zatrzyma:)
|
~borys
|
11
|
2016-01-07 17:45
|
|
76. miejsce w rankingu przy spadkach..
|
~Janusz
|
1
|
2016-01-07 14:58
|
|
Wykres
|
~Janusz
|
8
|
2016-01-07 14:52
|
|
Dno uklepane, powrót na szczyty!
|
~Janek
|
10
|
2016-01-07 14:14
|
|
Trwa trzepanie leszcza i jazda w górę!
|
~janek
|
1
|
2016-01-07 14:03
|
|
COMECO do kupiłem po 60 :)
|
~Artur
|
18
|
2016-01-07 09:56
|
|
korekta na małym wolumenie więc wniosek prosty :)
|
~borys
|
1
|
2016-01-07 09:37
|
|
Widzieliście TKO + 70 %
|
~Qest
|
10
|
2016-01-07 08:39
|
|
Gracie tu w trójkę , może czwórkę :))) kto zostanie z papierem?
|
~ATS
|
8
|
2016-01-07 07:35
|
|
dlaczego bank wypowiedział umowę kredytową ?
|
~miki
|
16
|
2016-01-06 21:38
|
|
a molmedica juz 50% na plus, nominal 34 gr a kurs 3 gr...
|
~mm
|
6
|
2016-01-06 12:29
|
|
Uspokojenie - schlodzenie wskaznikow
|
~zenit73
|
4
|
2016-01-05 21:51
|
|
Można oddać po 0,60?:)))) Można...:)))))
|
~maczeta
|
4
|
2016-01-05 11:04
|
|
COMECO kupiłem po 64 :)
|
~Artek
|
5
|
2016-01-05 10:27
|
|
Dolne widły od razu czy po pół godzinie?
|
~analityk
|
3
|
2016-01-05 08:43
|
|
U nas powtórka z Apanetu?
|
~Apanet_bis
|
12
|
2016-01-04 23:02
|
|
Wig20 MINUS 3% a My ponad 10% PLUS
|
~Ja
|
3
|
2016-01-04 21:10
|
|
na spolce polonit bedzie moi drodzy petarda
|
~ytt
|
1
|
2016-01-04 20:35
|
|
Będziecie pakowac jak będzie 3zł
|
~COMECO
|
17
|
2016-01-04 20:32
|
|
podbitka pod wywalanie akcji
|
~jer
|
5
|
2016-01-04 15:35
|
|
leszcze przetrzepani ,mozemy odjechac
|
~motyl666
|
2
|
2016-01-04 14:55
|
|
COMECO odrodzenie mocy :)
|
~Analityk
|
2
|
2016-01-04 14:40
|
|
NIE DAJCIE ODEBRAĆ SOBIE AKCJI W TAK NISKIEJ CENIE
|
~motyl666
|
1
|
2016-01-04 14:16
|
|
koniec dmuchania balona , teraz powrót do bazy 0,35
|
~ATS
|
6
|
2016-01-04 13:48
|
|
no i komu to teraz sprzedacie?:)))))))))))))
|
~analityk
|
8
|
2016-01-04 12:52
|
|
jeszcze niedawno po 40 gr nikt nie bral a dzis po 80 bierzecie ??
|
~mike
|
1
|
2016-01-04 11:30
|
|
WIDLY DZIS TO FORMALNOSC
|
~torfik
|
6
|
2016-01-04 10:59
|
|
nie ma już akcji, lecimy!!!
|
~inwestor
|
1
|
2016-01-04 10:50
|
|
Wynik widzieliscie jaki jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~medson
|
21
|
2016-01-04 10:03
|
|
IM WIECEJ TERAZ ODDACIE TYM WYZEJ POLECI :D
|
~torfik
|
2
|
2016-01-04 09:26
|