Forum giełdowe spółki COMECO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
comeko ~mm 5 2016-02-04 14:00
Jedziemy na 10 zł czy 10 gr? ~Zenek 2 2016-02-03 20:19
dlaczego gora ~rex 3 2016-02-02 08:11
Zbliża się mega pompa? ~Bieniec 13 2016-01-29 20:42
Przed wynikami wybicie z 50 groszy? ~cyceron 6 2016-01-28 23:18
I co z tym kursem? ~czesiu 7 2016-01-28 21:55
ale syce o 1 grosz się targują ~olaf 5 2016-01-27 20:47
Niedługo wyniki za 4 kwartał ~Cooki 2 2016-01-23 20:59
Wzrosty i po wzrostach ~zibi 4 2016-01-22 10:27
Nie ma siły papier ~zdenek 7 2016-01-19 09:52
Będzie rosnąć ~inwestor 6 2016-01-18 18:28
lock up bankster 2 2016-01-15 09:29
Czekają nas znowu spadki? ~komandor 4 2016-01-14 11:46
Koniec marzeń o wzrostach ~INFO 3 2016-01-14 08:52
ale rekiny tu siedzą hehehe co za siara!!!:))))) ~maczeta 4 2016-01-12 08:18
Cisza kompletna ~zenit73 5 2016-01-11 15:18
Ktora spolka bedzie wyzej, SOFTBLUE czy COMMECO. ~was 1 2016-01-11 11:58
Początek bessy na świecie!!!! ~darmowe_AT 13 2016-01-11 11:47
Niebawem 20 zł ~Luk 1 2016-01-10 21:14
W poniedziałek zjazd do bazy 0,30 ~ATS 5 2016-01-10 21:05
kto tak sypie? ~conieco 12 2016-01-08 21:34
strach zostać z akcjami na weekend ~analityk 2 2016-01-08 16:43
Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości? ~borys 2 2016-01-08 16:24
kiedy zawita kurs 1zł ? ~ww 7 2016-01-08 16:00
Chyba zaczyna się powtórka z wczoraj ~Zzzz 1 2016-01-08 15:11
Rekordowy kwartał przed nami ~Janusz 5 2016-01-08 14:44
Płynność niemal zerowa i nie ma komu potem sprzedać... ~borys 4 2016-01-08 14:02
Cisza przed burzą ~Ja 3 2016-01-08 11:39
witam wszystkich.Dzieki za zaproszenie na COMECO ~motyl666 8 2016-01-08 11:01
Mamy pierwsze widły ~Janusz 3 2016-01-08 09:26
[x]
COMECO 2,00% 0,10 2026-06-24 11:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.