| comeko | ~mm | 5 | 2016-02-04 14:00 |
| Jedziemy na 10 zł czy 10 gr? | ~Zenek | 2 | 2016-02-03 20:19 |
| dlaczego gora | ~rex | 3 | 2016-02-02 08:11 |
| Zbliża się mega pompa? | ~Bieniec | 13 | 2016-01-29 20:42 |
| Przed wynikami wybicie z 50 groszy? | ~cyceron | 6 | 2016-01-28 23:18 |
| I co z tym kursem? | ~czesiu | 7 | 2016-01-28 21:55 |
| ale syce o 1 grosz się targują | ~olaf | 5 | 2016-01-27 20:47 |
| Niedługo wyniki za 4 kwartał | ~Cooki | 2 | 2016-01-23 20:59 |
| Wzrosty i po wzrostach | ~zibi | 4 | 2016-01-22 10:27 |
| Nie ma siły papier | ~zdenek | 7 | 2016-01-19 09:52 |
| Będzie rosnąć | ~inwestor | 6 | 2016-01-18 18:28 |
| lock up | bankster | 2 | 2016-01-15 09:29 |
| Czekają nas znowu spadki? | ~komandor | 4 | 2016-01-14 11:46 |
| Koniec marzeń o wzrostach | ~INFO | 3 | 2016-01-14 08:52 |
| ale rekiny tu siedzą hehehe co za siara!!!:))))) | ~maczeta | 4 | 2016-01-12 08:18 |
| Cisza kompletna | ~zenit73 | 5 | 2016-01-11 15:18 |
| Ktora spolka bedzie wyzej, SOFTBLUE czy COMMECO. | ~was | 1 | 2016-01-11 11:58 |
| Początek bessy na świecie!!!! | ~darmowe_AT | 13 | 2016-01-11 11:47 |
| Niebawem 20 zł | ~Luk | 1 | 2016-01-10 21:14 |
| W poniedziałek zjazd do bazy 0,30 | ~ATS | 5 | 2016-01-10 21:05 |
| kto tak sypie? | ~conieco | 12 | 2016-01-08 21:34 |
| strach zostać z akcjami na weekend | ~analityk | 2 | 2016-01-08 16:43 |
| Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości? | ~borys | 2 | 2016-01-08 16:24 |
| kiedy zawita kurs 1zł ? | ~ww | 7 | 2016-01-08 16:00 |
| Chyba zaczyna się powtórka z wczoraj | ~Zzzz | 1 | 2016-01-08 15:11 |
| Rekordowy kwartał przed nami | ~Janusz | 5 | 2016-01-08 14:44 |
| Płynność niemal zerowa i nie ma komu potem sprzedać... | ~borys | 4 | 2016-01-08 14:02 |
| Cisza przed burzą | ~Ja | 3 | 2016-01-08 11:39 |
| witam wszystkich.Dzieki za zaproszenie na COMECO | ~motyl666 | 8 | 2016-01-08 11:01 |
| Mamy pierwsze widły | ~Janusz | 3 | 2016-01-08 09:26 |