Forum giełdowe spółki COMECO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
comeco odpala !!! pakować się ~comeco 2 2017-08-11 12:46
widłowy puszczać tego byka - jedziemy na 0,4 ! ~comeco 3 2017-08-11 12:38
Tuż przed raportem zulusowaty 4 2017-08-10 21:11
dobralem po 0,32 ! ~pytanie 9 2017-08-09 16:12
Comeco ~felipe_comeco 1 2017-08-08 09:01
Coś ~felipe_comeco 7 2017-08-08 08:57
pobujaliśmy COMECO teraz pobujamy BIOMASS - szykować się ! ~biomass 2 2017-08-08 08:52
ostatnie minuty po tych cenach ~polak 1 2017-08-07 12:28
konrad schłodziłeś sie już?:) buahahahahahahha ~klon 1 2017-08-04 16:28
Gdzie jesteś? ~felek 1 2017-08-04 13:06
Giełda ~kryspin 1 2017-08-03 13:33
Krajobraz po bitwie ~kryspin 1 2017-08-03 13:32
Nowy leszcz na pokładzie zulusowaty 9 2017-08-03 11:31
gdzie te wzrosty ? ~polak 3 2017-08-03 11:16
śmieć wrócił do bazy:) buhahahaha brawo comeco, dobra robota:) ~klon 9 2017-08-02 15:54
dzięki za super zarobek ;) ja już zdałem akcje do magazynu ~tryt 15 2017-08-02 15:37
Ruch ~Paris 2 2017-08-02 14:11
comeco przestań dzieciaku zaśmiecć wątki innych spółek ~klon 1 2017-08-02 14:07
Skad nagle taki obrot? ~torfik 2 2017-08-02 11:59
otrzepać się i jedziemy dalej na widły ! ~comeco 1 2017-08-02 11:34
dokupić to po 0,34 ? warto ~pytanie 2 2017-08-02 11:34
kupiłem ok 20 tys. średnia 0,35 złotych, da to zarobić ? chyba TAK ~akcjonariusz 1 2017-08-02 11:17
dawać na 2 widły, 50 groszy jak psu micha sie należy ~comeco 1 2017-08-02 10:56
widłowy ustaw widły na 0,5 a nie tak nisko na 0,4 ! skandal ~comeco 1 2017-08-02 10:36
no to jedziemy w góre, poszedł ten leszcz na 0,29 w końcu ~comeco 3 2017-08-02 10:19
mamy już piersze 0,31 ! Ile ta spólka spadła ? z 43 groszy w licpu ?! ~comeco 1 2017-08-02 10:12
Co za badziewie . Ile jeszcze będzie lecieć na pysk? ~Jarek 1 2017-08-02 08:23
Comeco - przed wybiciem ~Gosc 13 2017-08-02 08:23
Ale mamy zjazd ~vector 3 2017-08-01 22:48
Portfel zamówień puchnie ~ecocom 7 2017-08-01 22:46
[x]
COMECO 15,61% 0,10 2026-06-17 12:31:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.