Co tak spada od kilku dni ? Czyżby poniedziałkowy raport ma okazać się kiepski, czy po prostu ktoś ciśnie kurs niżej by dobrać trochę akcji. A może Fund pozbywa się akcji co było by dziwne z uwagi na to, iż znajdujemy się na samym dnie - mam na myśli kurs!