|
...zaczyna się tutaj niezła jazda.
|
~investor
|
3
|
2017-09-22 10:22
|
|
jedziemy na widły!!!
|
~comeco
|
4
|
2017-09-22 10:18
|
|
Comeco -korekta w piątek !?
|
~byk
|
5
|
2017-09-22 10:14
|
|
dobralem żal nie skorzystać z promocji po 0,19 i 0,2
|
~comecobiomass
|
39
|
2017-09-21 22:43
|
|
...pięknie - wkońcu zaczęła się jazda na zielono
|
~jupi
|
2
|
2017-09-21 16:37
|
|
i co z tą perełką??
|
~ecocom
|
19
|
2017-09-21 16:36
|
|
Comeco dno ubite teraz powoli do gór !
|
~komornik
|
4
|
2017-09-21 16:27
|
|
ukryte kupno na 0,22 ?
|
~comeco
|
2
|
2017-09-21 12:31
|
|
no to chyba odpalają ?
|
~comeco
|
1
|
2017-09-21 11:40
|
|
Dawno, dawno temu...
|
~trefl
|
2
|
2017-09-20 14:38
|
|
COMECO 200 sessions 0,36, interday 0,21
|
~Gosc
|
1
|
2017-09-15 20:25
|
|
skup zakończony, kupno 0,22-0,24 zakończone możemy odpalać
|
~comeco
|
2
|
2017-08-24 18:24
|
|
Comeco .Tanio juz bylo
|
~PLinwestor
|
5
|
2017-08-22 16:57
|
|
Odpalamy dziś COMECO !!! Szykować się i mówię przed sesją !
|
~COMECO
|
12
|
2017-08-21 17:27
|
|
Advantum?
|
~felek
|
5
|
2017-08-20 09:46
|
|
Koniec sypania???
|
~Cmc
|
8
|
2017-08-18 22:49
|
|
Konrad środku kapusty ty i twoje AT ciągle się chłodzicie?:) buahahahaha
|
~klon
|
5
|
2017-08-17 18:29
|
|
pora wracają trwale powyżej 30 groszy
|
~com
|
3
|
2017-08-17 15:51
|
|
dla przypomnienia fakty z 2 miesięcy --> 50 groszy minimum
|
~comeco
|
6
|
2017-08-17 14:28
|
|
W sumie...
|
~felipe_comeco
|
3
|
2017-08-17 12:49
|
|
HALO! Gdzie to wywalanie ?
|
zulusowaty
|
5
|
2017-08-17 09:15
|
|
otwarcie -28%
|
~polak
|
10
|
2017-08-16 09:31
|
|
porazka raport = żenada
|
~polak
|
6
|
2017-08-15 13:41
|
|
Ostatnie chwile na tanie akcje
|
~Gosc
|
5
|
2017-08-15 07:20
|
|
Nowy raport dostępny
|
~Pierwszy
|
2
|
2017-08-14 21:28
|
|
COMECO akcji w obroci mniej niż 1 mln, czyli 7,8%, umowy na 7 mln
|
~comeco
|
4
|
2017-08-14 21:15
|
|
100 Ktys. na kupi po0,28 można oddać przed odpałem
|
~comeco
|
4
|
2017-08-14 12:20
|
|
ktoś szarpnąć 30 k po 0,32 więc pora wracac na widły !
|
~zakup
|
5
|
2017-08-14 10:55
|
|
czy COMECO zyska na nawałnicy ?
|
~comeco
|
2
|
2017-08-14 10:53
|
|
COMECO - raport uwzględnia przychody z Leroy Merlin !!! ???
|
~comeco
|
7
|
2017-08-14 10:46
|