Forum giełdowe spółki COMECO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
...zaczyna się tutaj niezła jazda. ~investor 3 2017-09-22 10:22
jedziemy na widły!!! ~comeco 4 2017-09-22 10:18
Comeco -korekta w piątek !? ~byk 5 2017-09-22 10:14
dobralem żal nie skorzystać z promocji po 0,19 i 0,2 ~comecobiomass 39 2017-09-21 22:43
...pięknie - wkońcu zaczęła się jazda na zielono ~jupi 2 2017-09-21 16:37
i co z tą perełką?? ~ecocom 19 2017-09-21 16:36
Comeco dno ubite teraz powoli do gór ! ~komornik 4 2017-09-21 16:27
ukryte kupno na 0,22 ? ~comeco 2 2017-09-21 12:31
no to chyba odpalają ? ~comeco 1 2017-09-21 11:40
Dawno, dawno temu... ~trefl 2 2017-09-20 14:38
COMECO 200 sessions 0,36, interday 0,21 ~Gosc 1 2017-09-15 20:25
skup zakończony, kupno 0,22-0,24 zakończone możemy odpalać ~comeco 2 2017-08-24 18:24
Comeco .Tanio juz bylo ~PLinwestor 5 2017-08-22 16:57
Odpalamy dziś COMECO !!! Szykować się i mówię przed sesją ! ~COMECO 12 2017-08-21 17:27
Advantum? ~felek 5 2017-08-20 09:46
Koniec sypania??? ~Cmc 8 2017-08-18 22:49
Konrad środku kapusty ty i twoje AT ciągle się chłodzicie?:) buahahahaha ~klon 5 2017-08-17 18:29
pora wracają trwale powyżej 30 groszy ~com 3 2017-08-17 15:51
dla przypomnienia fakty z 2 miesięcy --> 50 groszy minimum ~comeco 6 2017-08-17 14:28
W sumie... ~felipe_comeco 3 2017-08-17 12:49
HALO! Gdzie to wywalanie ? zulusowaty 5 2017-08-17 09:15
otwarcie -28% ~polak 10 2017-08-16 09:31
porazka raport = żenada ~polak 6 2017-08-15 13:41
Ostatnie chwile na tanie akcje ~Gosc 5 2017-08-15 07:20
Nowy raport dostępny ~Pierwszy 2 2017-08-14 21:28
COMECO akcji w obroci mniej niż 1 mln, czyli 7,8%, umowy na 7 mln ~comeco 4 2017-08-14 21:15
100 Ktys. na kupi po0,28 można oddać przed odpałem ~comeco 4 2017-08-14 12:20
ktoś szarpnąć 30 k po 0,32 więc pora wracac na widły ! ~zakup 5 2017-08-14 10:55
czy COMECO zyska na nawałnicy ? ~comeco 2 2017-08-14 10:53
COMECO - raport uwzględnia przychody z Leroy Merlin !!! ??? ~comeco 7 2017-08-14 10:46
[x]
COMECO 15,61% 0,10 2026-06-17 12:31:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.