|
comeco geniuszu
|
~bezdomny
|
2
|
2017-09-27 11:51
|
|
comeco nikt ci nie nasypie
|
~bezdomny
|
2
|
2017-09-27 10:24
|
|
nic sie nie dzieje
|
~bezdomny
|
3
|
2017-09-27 10:09
|
|
kiedy 1.50
|
~bezdomny
|
20
|
2017-09-26 16:12
|
|
jak tam chlopcy
|
~bezdomny
|
1
|
2017-09-26 15:04
|
|
przesilenie od 0,30 już korekta
|
~byk
|
7
|
2017-09-26 13:04
|
|
jakies wymiany się widzę szykują - pora zbierać jak tanio !
|
~comeco
|
1
|
2017-09-26 12:53
|
|
poniżej 30 już nie kupicie rozsądnych ilosci
|
~akcjonarusz
|
5
|
2017-09-26 11:09
|
|
umowy na 7 mln a kapitalizacja 3,5 mln śmiech na sali !
|
~comeco
|
10
|
2017-09-26 10:58
|
|
coś się zaczyna !!
|
~comeco
|
3
|
2017-09-26 09:02
|
|
Dzis akcje schodzily po 29 wiekszosc
|
~Komeko
|
1
|
2017-09-25 19:45
|
|
no cwaniaczku wystaw te swoje akcyjny po 27 :) już uciekasz ?
|
~comeco
|
3
|
2017-09-25 17:03
|
|
wracam i co wy tu odwalacie - miało byc już po 30 groszach
|
~comeco
|
1
|
2017-09-25 16:40
|
|
rozbieramy te 29 groszy ? ktoś pomoże ?
|
~comeco
|
5
|
2017-09-25 13:58
|
|
moze ktos skubnac po 30
|
~bezdomny
|
3
|
2017-09-25 13:40
|
|
no to teraz droga do 1 widełek otwarta - ładny obrót się dziś szykuje
|
~comeco
|
2
|
2017-09-25 12:40
|
|
ktoś ładnie zbiera po 0,28 zarazatak na 0,29 i 0,3 !
|
~comeco
|
3
|
2017-09-25 11:37
|
|
comeco - to by było na tyle
|
~darkhorse
|
2
|
2017-09-25 11:33
|
|
...no i zaczęło się DZISIAJ WIDŁY na zielono
|
~marek
|
6
|
2017-09-25 10:56
|
|
czyżby raport za III kwartał szykował się rekordowy ?
|
~comeco
|
1
|
2017-09-25 10:43
|
|
COMECO - przychody ok 20 mln, kapitalizacja 3 mln---> cel min. 50 groszy
|
~gość
|
8
|
2017-09-25 10:32
|
|
pora za zakupy !
|
~comeco
|
1
|
2017-09-25 10:06
|
|
czekam na 0,23 prosze o sprzedaż ! bo jak nie to...
|
~comeco
|
1
|
2017-09-25 09:33
|
|
umowy na 7milionów - kiedy będą księgowane i rozliczane ?
|
~comec
|
4
|
2017-09-25 09:15
|
|
7 osób w firmie, przychody ~20 MMPLN
|
~Investor
|
2
|
2017-09-25 09:11
|
|
kiedy 2 zlote?
|
~bezdomny
|
2
|
2017-09-23 20:42
|
|
no to do następnego tygocnia - cel - >30 groszy.
|
~akcjonariusz
|
1
|
2017-09-22 17:14
|
|
to co dziś już na tyle ? a taki byłruch wczoraj, wszyscy już sprzedali:)
|
~comeco
|
4
|
2017-09-22 17:02
|
|
zaraz rozbiorą te 28 i jedziemy na górnych widłach...
|
~gość
|
4
|
2017-09-22 13:32
|
|
super spółka - kapitalizacja 3 mln umów ostatnich na 7mln odpalamy !
|
~comeco
|
3
|
2017-09-22 13:32
|