Forum giełdowe spółki COMECO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
comeco geniuszu ~bezdomny 2 2017-09-27 11:51
comeco nikt ci nie nasypie ~bezdomny 2 2017-09-27 10:24
nic sie nie dzieje ~bezdomny 3 2017-09-27 10:09
kiedy 1.50 ~bezdomny 20 2017-09-26 16:12
jak tam chlopcy ~bezdomny 1 2017-09-26 15:04
przesilenie od 0,30 już korekta ~byk 7 2017-09-26 13:04
jakies wymiany się widzę szykują - pora zbierać jak tanio ! ~comeco 1 2017-09-26 12:53
poniżej 30 już nie kupicie rozsądnych ilosci ~akcjonarusz 5 2017-09-26 11:09
umowy na 7 mln a kapitalizacja 3,5 mln śmiech na sali ! ~comeco 10 2017-09-26 10:58
coś się zaczyna !! ~comeco 3 2017-09-26 09:02
Dzis akcje schodzily po 29 wiekszosc ~Komeko 1 2017-09-25 19:45
no cwaniaczku wystaw te swoje akcyjny po 27 :) już uciekasz ? ~comeco 3 2017-09-25 17:03
wracam i co wy tu odwalacie - miało byc już po 30 groszach ~comeco 1 2017-09-25 16:40
rozbieramy te 29 groszy ? ktoś pomoże ? ~comeco 5 2017-09-25 13:58
moze ktos skubnac po 30 ~bezdomny 3 2017-09-25 13:40
no to teraz droga do 1 widełek otwarta - ładny obrót się dziś szykuje ~comeco 2 2017-09-25 12:40
ktoś ładnie zbiera po 0,28 zarazatak na 0,29 i 0,3 ! ~comeco 3 2017-09-25 11:37
comeco - to by było na tyle ~darkhorse 2 2017-09-25 11:33
...no i zaczęło się DZISIAJ WIDŁY na zielono ~marek 6 2017-09-25 10:56
czyżby raport za III kwartał szykował się rekordowy ? ~comeco 1 2017-09-25 10:43
COMECO - przychody ok 20 mln, kapitalizacja 3 mln---> cel min. 50 groszy ~gość 8 2017-09-25 10:32
pora za zakupy ! ~comeco 1 2017-09-25 10:06
czekam na 0,23 prosze o sprzedaż ! bo jak nie to... ~comeco 1 2017-09-25 09:33
umowy na 7milionów - kiedy będą księgowane i rozliczane ? ~comec 4 2017-09-25 09:15
7 osób w firmie, przychody ~20 MMPLN ~Investor 2 2017-09-25 09:11
kiedy 2 zlote? ~bezdomny 2 2017-09-23 20:42
no to do następnego tygocnia - cel - >30 groszy. ~akcjonariusz 1 2017-09-22 17:14
to co dziś już na tyle ? a taki byłruch wczoraj, wszyscy już sprzedali:) ~comeco 4 2017-09-22 17:02
zaraz rozbiorą te 28 i jedziemy na górnych widłach... ~gość 4 2017-09-22 13:32
super spółka - kapitalizacja 3 mln umów ostatnich na 7mln odpalamy ! ~comeco 3 2017-09-22 13:32
[x]
COMECO 15,61% 0,10 2026-06-17 12:31:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.