|
Ludzie nie sprzedawajcie tego
|
~Kolber
|
1
|
2023-03-24 17:26
|
|
Interpretacja wzrostów, dawać krótkie scenariusze.
|
~Przypomnienie
|
1
|
2023-03-24 17:21
|
|
Wg mnie dziś może być ESPI
|
~OooO
|
2
|
2023-03-24 17:20
|
|
Kto dziś nie kupi....
|
~Szu
|
4
|
2023-03-24 16:57
|
|
MUSZA SZYBKO ZEBRAC TANIO, BO GONI ICH TERMIN PODANIA INFO
|
~ja
|
20
|
2023-03-24 16:53
|
|
jestem durniem, nigdy sie nie nauczę
|
~swir
|
7
|
2023-03-24 16:14
|
|
PAMIETAJCIE,ZE NADCHODZI KONKRETNA INFORMACJA
|
~ja
|
1
|
2023-03-24 16:11
|
|
tu jest ściema
|
~dollar
|
6
|
2023-03-24 15:20
|
|
UWAGA! UWAGA!
|
~GRUBY
|
6
|
2023-03-24 14:38
|
|
Magia
|
~joe
|
4
|
2023-03-24 14:34
|
|
POCIĄG Z DELIKATNYM OPÓŹNIENIEM WYSTARTOWAŁ DO STACJI +10%
|
~XXL
|
2
|
2023-03-24 14:33
|
|
ZACZYNAMY OSTRĄ POMPĘ W GÓRĘ!!!
|
~GRUBY
|
5
|
2023-03-24 13:49
|
|
ustawka???
|
~dollar
|
3
|
2023-03-24 13:33
|
|
Niech policzę.
|
~Prezes
|
3
|
2023-03-24 13:31
|
|
myślę , że ....
|
~d_o
|
16
|
2023-03-24 12:29
|
|
ksiazkowy przykład upychania towaru
|
~swir
|
10
|
2023-03-24 12:16
|
|
~Szu Synek to nie klocki Lego tu jest kasa , baw się Sam cfaniaczku
|
~kebab
|
2
|
2023-03-24 11:55
|
|
Czy dziś znowu włączy sie pompa ssąco-tłocząca?
|
~ziom
|
6
|
2023-03-24 11:22
|
|
Jak widzicie dzisiejszy dzień? Swobodna zabawa w typowanie...
|
~Szu
|
2
|
2023-03-24 11:04
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
2
|
2023-03-24 10:54
|
|
Wystawiłem moje 1000 akcji na sprzedaż ale jeszcze tylko 15 minut.
|
~Poradnik
|
1
|
2023-03-24 10:54
|
|
Może drobni oddadzą jak wróci na 10,10 zł tak psychologicznie.
|
~Poradnik
|
1
|
2023-03-24 10:46
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
4
|
2023-03-24 10:42
|
|
Patrz WAT okazja
|
~WAT
|
1
|
2023-03-24 10:39
|
|
pobódka
|
~zaja
|
1
|
2023-03-24 10:09
|
|
Jednym strzałem poszlo 50 tys. Bedą dalej zbierać.
|
~ja
|
3
|
2023-03-24 10:02
|
|
Absolwent Politechniki Białostockiej coś napisał
|
~d_o
|
1
|
2023-03-24 09:25
|
|
Pszedałem to dziś, ale nie wiem czym dobrze uczynił
|
~Srejder21
|
7
|
2023-03-24 08:38
|
|
ZEBY MIEC 5% COGNORU potrzeba 85mln
|
~Moimzdaniem
|
5
|
2023-03-24 05:13
|
|
Zbrojeniowka
|
~Kolber
|
9
|
2023-03-24 05:11
|