Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ludzie nie sprzedawajcie tego ~Kolber 1 2023-03-24 17:26
Interpretacja wzrostów, dawać krótkie scenariusze. ~Przypomnienie 1 2023-03-24 17:21
Wg mnie dziś może być ESPI ~OooO 2 2023-03-24 17:20
Kto dziś nie kupi.... ~Szu 4 2023-03-24 16:57
MUSZA SZYBKO ZEBRAC TANIO, BO GONI ICH TERMIN PODANIA INFO ~ja 20 2023-03-24 16:53
jestem durniem, nigdy sie nie nauczę ~swir 7 2023-03-24 16:14
PAMIETAJCIE,ZE NADCHODZI KONKRETNA INFORMACJA ~ja 1 2023-03-24 16:11
tu jest ściema ~dollar 6 2023-03-24 15:20
UWAGA! UWAGA! ~GRUBY 6 2023-03-24 14:38
Magia ~joe 4 2023-03-24 14:34
POCIĄG Z DELIKATNYM OPÓŹNIENIEM WYSTARTOWAŁ DO STACJI +10% ~XXL 2 2023-03-24 14:33
ZACZYNAMY OSTRĄ POMPĘ W GÓRĘ!!! ~GRUBY 5 2023-03-24 13:49
ustawka??? ~dollar 3 2023-03-24 13:33
Niech policzę. ~Prezes 3 2023-03-24 13:31
myślę , że .... ~d_o 16 2023-03-24 12:29
ksiazkowy przykład upychania towaru ~swir 10 2023-03-24 12:16
~Szu Synek to nie klocki Lego tu jest kasa , baw się Sam cfaniaczku ~kebab 2 2023-03-24 11:55
Czy dziś znowu włączy sie pompa ssąco-tłocząca? ~ziom 6 2023-03-24 11:22
Jak widzicie dzisiejszy dzień? Swobodna zabawa w typowanie... ~Szu 2 2023-03-24 11:04
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2023-03-24 10:54
Wystawiłem moje 1000 akcji na sprzedaż ale jeszcze tylko 15 minut. ~Poradnik 1 2023-03-24 10:54
Może drobni oddadzą jak wróci na 10,10 zł tak psychologicznie. ~Poradnik 1 2023-03-24 10:46
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 4 2023-03-24 10:42
Patrz WAT okazja ~WAT 1 2023-03-24 10:39
pobódka ~zaja 1 2023-03-24 10:09
Jednym strzałem poszlo 50 tys. Bedą dalej zbierać. ~ja 3 2023-03-24 10:02
Absolwent Politechniki Białostockiej coś napisał ~d_o 1 2023-03-24 09:25
Pszedałem to dziś, ale nie wiem czym dobrze uczynił ~Srejder21 7 2023-03-24 08:38
ZEBY MIEC 5% COGNORU potrzeba 85mln ~Moimzdaniem 5 2023-03-24 05:13
Zbrojeniowka ~Kolber 9 2023-03-24 05:11
[x]
COGNOR -1,35% 5,87 2026-06-24 17:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.