Dla mnie sprawa jest jasna i rozchodzi sie pewnie o temat zbrojeniowki :) wczorajsza i dzisiejsza sesja to zdecydowane agresywniejsze zakupy. A i jeszcze jedno te komentarze w stylu ubieranie, spoldzielnia to zwykła glupota. Nie przy takich obrotach. Tutaj ewidentnie komuś sie spieszy i chce jeszcze skupić w miare niskiej cenie. Jezeli wyplynie jakies info to o takich poziomach cenowych moze zapomniec.