Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Tygrys mówi że kontrakty podpisane! ~Kirikou 4 2026-06-10 10:30
Zamykamy ~Pajac 15 2026-06-10 10:16
Smieci mają to do siebie że rosną szybko a spadają jeszcze szybciej :) ~xxx 6 2026-06-09 08:37
To jak to jest z tym Safe.... ~Ghki 30 2026-06-08 20:40
3% spadku i naganiacze już się odpalili ~barszcz 3 2026-06-08 17:04
PIERWSZY OGŁOSZONY KONTRAKT I 10 ZŁ min. ~Als 2 2026-06-08 16:39
Będzie jak ostatnio. ~JP 2 2026-06-08 16:34
cóż... ~wungiel 1 2026-06-08 10:37
Ale was wieszają ~wungiel 20 2026-06-08 09:27
Powoli , bardzo powoli , ale w górę ~Jaś 48 2026-06-07 14:32
Stal Hrc ze Stalowej Woli ~Inwestor 14 2026-06-05 16:37
Wiecie co się dzieje kiedy spółka ma zapewniony zbyt na lata do przodu? ~Inwestor 4 2026-06-05 09:20
Dzisiejszy wywiad na PARKIET.COM simon_templar 7 2026-06-04 20:35
✅ Analiza graficzna shortów z 90 dni na Cognor. Ciekawy punkt b ~Zuma 7 2026-06-04 16:08
Przy 20 zl sprzedam pierwsze 10tys.akcji ~Inwestor 7 2026-06-03 17:17
Tutaj będzie jak na KGHM ~drwal 11 2026-06-03 11:37
Paliwo się kończy, zaczyna się - kto pierwszy ten lepszy :) ~xyz 13 2026-06-03 11:35
Kapitalizacja to ok 1,6mld czyli ok tyle ile zainwestowali w 5 lat ~Kompan 1 2026-06-02 20:14
Kupowano pod weekend i safe. Unowy brak. Jutro zjazd? ~Dm 19 2026-06-02 19:00
Przegonimy dzisiaj Lubawę? ~Kirikou 4 2026-06-02 12:14
Piękny cognor ~Pajac 9 2026-06-02 11:17
oRGR na tygodniowym ~As 26 2026-06-02 10:12
28.08.2026 jak podadzą wyniki ~Kirikou 6 2026-06-02 09:35
Po co sprzedajecie ? ~prorokop 4 2026-06-01 10:50
13.5 mld na pociski 155mm ~Snz 8 2026-06-01 10:37
Odcinek pt. - kupuj plotki-sprzedawaj fakty :) ~xxx 4 2026-06-01 10:06
Safe I etap zakończony umowy podpisane ~Laki 2 2026-06-01 09:58
TKO , kupno 68k - sprzedaż 4k ~Jaś 1 2026-06-01 08:57
Pociski 155 mm ponad 13 mld z papieru ich nie zrobią ~Mm 3 2026-05-31 19:50
więcej amunicji kaliber 155 ~kp 2 2026-05-31 13:08
[x]
COGNOR -0,93% 5,84 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.