Forum giełdowe spółki CELON PHARMA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
COŚ dla tych mało-ogarniętych którzy nawijają o "ubiorze droibnych" ~ciekawe 7 2017-10-15 09:55
GENERALI PTE przekroczyło 5% ~Jan 5 2017-10-13 18:08
Generali od ostaniego raportu zwiększyło ilość akcji o 1.7 mln ~ciekawe 1 2017-10-12 22:58
Ku pokprzepieniu serc ? ~włóczykij 7 2017-10-12 15:41
Prezes znowu kupuje ~Jan 3 2017-10-12 09:58
SELVITA tobik69 7 2017-10-11 21:52
Korekta ~Zbigniew 9 2017-10-10 16:37
wycena BOS 24 ~Kiki 6 2017-10-09 17:09
Celina---niech spada ~melon 22 2017-10-09 16:19
Pycha kroczy przed upadkiem ~Pycha 7 2017-10-09 15:37
Problemy-Selvity-uderzaja-w-spolki-biotech tobik69 1 2017-10-09 14:54
do Swissa pytania tobik69 42 2017-10-09 10:42
Czy oni chcą dzisiaj narysować OBJĘCIE BESSY na dziennym? ~PRAWDA 7 2017-10-09 10:01
O Celonie zdań kilka ~prawieanonymous 2 2017-10-09 07:29
Zarząd kupuje ~flesh 18 2017-10-07 18:30
Flauta ~Kiki 5 2017-10-06 21:06
Spółka na lata. ~KRYS_nowy 3 2017-10-05 11:21
RSI prawie wykupione. Lada moment powinno być odbicie ~smth 1 2017-10-05 10:50
rozpoczęcie fazy klinicznej badań nad lekiem opartym na S-ketaminie ~stary 31 2017-10-05 10:50
Dla tych co tak jęczą. ~ciekawe 1 2017-10-05 08:56
Takie wahania kursu - czy to normalne? ~Baltazar 5 2017-10-02 20:17
Cicho nauka idzie ! ~włóczykij 10 2017-10-02 07:50
wciąż cicho planach Celona w immunoterapii, a Selvita już tam działa ~marek 13 2017-09-29 13:41
Norwegowie ~rb 1 2017-09-28 09:19
Videokonferencja spółki Celon Pharma - 10:30 poniedziałek 25 ~herh 19 2017-09-27 22:59
NIESTETY POWRÓT NA 30 ZŁ PEWNY ~TOBI 6 2017-09-26 20:24
Wieczorek w jutrzejszym Parkiecie. ~realista 20 2017-09-22 17:31
kiedy kurs minie 38-40 i polezie do góry....... tobik69 2 2017-09-22 16:55
Drodzy, kiedy Celon Pharma SA wypłaci dywidende? W jakim dniu? ~Paweł 2 2017-09-22 14:16
świeca ~celin 3 2017-09-22 11:31
[x]
CLNPHARMA 1,84% 19,88 2026-06-25 15:29:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.