Forum giełdowe spółki CELON PHARMA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Rejestracja leku Salmex na rynku w Portugalii ~siwy 16 2017-11-06 06:59
dobry moment ~nowy 3 2017-11-04 13:59
Budowa nowego centrum badawczo-rozwojowego. prospero88 10 2017-11-04 00:16
do Pana Pimko tobik69 16 2017-11-02 18:56
Uppps na koniec sesji ~melon 16 2017-10-31 17:06
40 pln ~Zbigniew 7 2017-10-28 20:03
Analiza PKO BP 40 pln ~Zbigniew 3 2017-10-27 16:48
komunikat nr 3 ~Swiss 4 2017-10-26 17:38
Powrót na 35 ~Zbigniew 1 2017-10-25 15:39
wabienie leszcza na mabionie i celonie ~pimko 8 2017-10-25 13:28
zajejajne info !!! ~realista 5 2017-10-25 12:54
Korekta w górę ~Zbigniew 1 2017-10-25 12:44
ASBIS, CELON, BRASTER, ELEMENTAL dziś odbiły ~optyk 1 2017-10-25 12:41
patent w USA na fgfr celonko ~symbian 1 2017-10-25 12:39
uzyskaniu przez Spółkę patentu w USA ~qqlek 1 2017-10-25 12:13
Coś nowego i z potencjałem ~Lord 2 2017-10-25 12:12
Swig80 ważny indeks dla CLNpharmy ~ciekawe 6 2017-10-25 05:37
chyba odbicie ~symbian 17 2017-10-24 16:04
Nowy pozytywny raport dostępny ~Merlin 5 2017-10-23 09:17
24,8 mln dotacji od NCBR ~andrzejNCBR 28 2017-10-22 17:23
śmialiście się a CLN dopiął swego! ~szczesliwy 5 2017-10-22 04:11
właśnie tak mniej więcej wygląda bessa ~pimko 4 2017-10-22 04:09
GPR40 ~jaktojest 1 2017-10-21 18:03
Jest mega info!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~melon 4 2017-10-21 00:32
Panie Prezesie...? ~MK 7 2017-10-20 20:25
A może tak? ~czekam 2 2017-10-20 10:34
przekroczenie progu to info bez znaczenia ~jerbas 69 2017-10-19 22:13
Prezydent stawia na biotechnologię... artykuł ~phoenix 5 2017-10-19 19:15
Rejs ~Zbigniew 14 2017-10-19 19:14
Celltrion - wartośc 73 MLD PLN P/E 80 ~ciekawe 31 2017-10-18 22:08
[x]
CLNPHARMA 1,95% 19,90 2026-06-25 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.