Forum giełdowe spółki CELON PHARMA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
-30 % na TKO ładnie ~sss 2 2020-03-09 09:03
A jutro będzie płacz! ~xx 3 2020-03-08 23:29
Koronowirus a popyt na lek CLN ~Avox 2 2020-03-08 22:50
Nasdaq Biotechnologiczny a CLN ~Avox 1 2020-03-08 21:48
Bądź jak tobik69, weź kredyt i kup akcje !! ~pkc_dupek 5 2020-03-08 20:08
20zł już w kwietniu? ~xx 3 2020-03-08 19:59
Podbija stawkę! 20zł tam czekam! ~xx 13 2020-03-08 18:48
Bardzo was parzą te akcyjki? ~xx 1 2020-03-08 18:06
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2020-03-08 16:48
W Kwietniu Armagedon ~Nostradamus 4 2020-03-08 13:08
Czemu nie daje zarobić? ~Autor 2 2020-03-06 18:36
Niedługo CLN po 30zł? ~xx 2 2020-03-06 16:57
I gdzie te 50-60 zł?? ~xx 2 2020-03-06 16:50
Szansa na tanie zakupy! ~ja 7 2020-03-06 16:05
Spodziewany termin zakończenia kliniki i umowy partneringowej tobik69 41 2020-03-06 11:17
Kolejny lek - dofinansowanie 36 mln zł ~Solejuk 14 2020-03-05 21:49
Coć dla pokrzepienia serc Celonowców. Kononawirus nie taki straszny! ~inwestor 1 2020-03-05 18:43
Każdego dnia niskie ceny! ~xx 1 2020-03-05 17:11
Najwiekszy wzrost zachorowań na koronawirusa ~Pandemia 2 2020-03-05 13:50
Jakie jutro otwarcie? ~Autor 2 2020-03-05 02:17
Słabo kursem buja ~Autor 5 2020-03-04 20:07
Z jakiego poziomu start w środę? ~Autor 6 2020-03-04 08:57
Mamy pierwszy przypadek koronawirusa w PL ~Epidemia 1 2020-03-04 08:27
Stany znów mocna na czerwono - cofka. Jutro -5% ~KoniecMarzeń 3 2020-03-04 08:06
Sprzedaliście w panice w piątek a teraz odkupujecie. Boście leszcze ~Leszczyna 3 2020-03-03 22:44
Koronawirus tobik69 55 2020-03-03 19:15
20.03 Wyniki ~Autor 9 2020-03-03 17:14
Koronawirusa. Tak nadmuchany temat ~Nioh 2 2020-03-03 06:07
Z jakiego poziomu start we wtorek? ~Autor 10 2020-03-03 00:08
2infa fundamentalne ws wirusa ku pokrzepieniu serc skołatanych pkc 3 2020-03-02 16:09
[x]
CLNPHARMA -0,20% 19,86 2026-06-26 16:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.