Forum giełdowe spółki CELON PHARMA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Co wy na to ? skiza 9 2020-03-23 12:20
W Piątek mówiłem OLO,XX,Ja,piebiak,SWISS,itp.Trolle cały weekend tu będą ~xyz 11 2020-03-23 11:43
To ma być ten czarny poniedziałek ? ~romb 4 2020-03-23 10:47
ZARZĄD NAGANIA NA KUPNO -A WYNIKÓW BRAK ! ~adam 3 2020-03-23 09:48
info!!!!Wspolpraca!!To dopiero poczatek!!! ~sygni 1 2020-03-23 09:25
Dzis 50 % +.Hossa!!!Wspolpraca!!!!!! ~sygni 1 2020-03-23 09:22
radar ~bonk 5 2020-03-23 09:00
mazowieckie 82 przypadki zachorowań; C gm.Czosnów ~corvirinfo 3 2020-03-23 08:58
Podpisanie porozumienie ramowego z Siecią Badawczą ŁUKASIEWICZ ~c330 1 2020-03-23 08:48
MEGA WYNIKI ODBICIE!!!NA 100ZL!!!KUPOWAC!! ~KONJU 1 2020-03-23 08:45
WYNIKI FINANSOWE-KICHA-KASZANA ! ~adam 1 2020-03-23 06:45
Cormay ~Zabłocki 4 2020-03-23 04:15
Ile jutro na minusie? Obstawiam? Kto się odważy? ~OLO 1 2020-03-22 20:54
A kto na pandemii zyska najbardziej? ~Frank 1 2020-03-22 15:20
Kto się boi poniedziałku?? ~OLO 4 2020-03-22 14:31
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Premier-Wloch-Zamykamy-fabryki-ktore-ni ~red 1 2020-03-22 09:02
zmiana audytora na PricewaterhouseCoopers i generyki plus tobik69 35 2020-03-21 23:04
Wszyscy już wiszą na hakach czy może kogoś jeszcze brakuje? ~OLO 5 2020-03-21 21:40
Było miło, 40% zysku w kieszeni, czas opylić leszczynie ~TakiLosLeszcza 15 2020-03-21 19:06
Jaki minus w pon po raporcie? ~ja 5 2020-03-21 14:28
raczej optymistycznie ~Zabłocki 12 2020-03-21 08:32
medcamp ~Zabłocki 1 2020-03-20 23:10
Wyrzucam śmiecia!! ~ja 5 2020-03-20 22:37
Nie dajcie się ubrać tak jak ja!! ~ja 10 2020-03-20 22:28
Omijać szerokim łukiem! ~ja 3 2020-03-20 22:27
S&P500 -4,34%! ~xx 1 2020-03-20 21:56
raport ~Zabłocki 25 2020-03-20 20:44
Chyba już można brać kredyt? ~OLO 1 2020-03-20 17:44
Cash is King! ~xx 2 2020-03-20 17:06
chyba widly beda podaz dociska ~RIP 3 2020-03-20 16:25
[x]
CLNPHARMA -0,20% 19,86 2026-06-26 16:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.