Forum giełdowe spółki CELON PHARMA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
NAGONKA, NAGONKA, NAGONKA NA KUPNO ! ~adam 3 2020-03-24 20:37
A tymczasem w USA całkiem nieżle, ~romb 1 2020-03-24 16:53
Warren Buffett stracił więcej niż reszta ~Łoren 1 2020-03-24 16:41
Wirus polityków i mediów niestety jest faktem... ~romb 2 2020-03-24 16:25
Bez info spókna nawet nie drgnie ~Ja 1 2020-03-24 12:30
Co dzisiaj zamierza prezes? ~OLO 1 2020-03-24 12:27
chyba zaraz ~Yogi 1 2020-03-24 11:37
Zapiski giełdowego spekulanta: Celon Pharma derk64 9 2020-03-24 11:29
Mocna strona ~Xpa 1 2020-03-24 09:50
Poranek bez newsa? Czyżby koniec CLN? ~Ja 8 2020-03-24 09:34
Mega info czytac link!! ~up100zl 1 2020-03-24 09:13
Kto się boi wtorku? ~OLO 3 2020-03-24 08:53
Z tego co ja widze ~swiss 8 2020-03-24 07:46
WYNIKI TAKIE -ŻE KOT NAPŁAKAŁ ~adam 2 2020-03-24 06:55
Taka jest różnica... ~Ja 17 2020-03-23 22:29
S&P500 już ponad -2%! ~xx 6 2020-03-23 20:51
Wszyscy już na haku czy może kogoś jeszcze brakuje? ~OLO 1 2020-03-23 19:55
Czy ktoś mi może wytłumaczyć ten fragment raportu? ~Partnering 22 2020-03-23 19:30
Purple_haze co Ty na dzisiejszą sesje? ~Ja 3 2020-03-23 19:30
Który konduktor powie mi, że dzisiaj zostałem na peronie? ~Ja 3 2020-03-23 18:42
I co? ~Ja 6 2020-03-23 18:24
Purple_haze jesteś tu jeszcze? Co myślisz? ~Merytorycznie 27 2020-03-23 18:20
Porobili Was na mienko, a Wy dalej myślicie, że to super firma ~Ja 1 2020-03-23 18:15
Gardła bolą do łykania jak pelikany? ~Ja 1 2020-03-23 17:59
JUTRO NA OPEN ~OLD 2 2020-03-23 17:08
Dobre wieści tsmith 12 2020-03-23 15:45
Kto dał się dzisiaj ubrać? Nie ma co się wstydzić! ~OLO 1 2020-03-23 15:08
Sieć Badawcza Łukasiewicz derk64 2 2020-03-23 14:38
Kolejny czarny poniedziałek? ~OLO 12 2020-03-23 13:01
HAHAHAHAHAHAH TROLLE BRAWO ~HAHAHAHAHAHAHAH 4 2020-03-23 12:35
[x]
CLNPHARMA -0,20% 19,86 2026-06-26 16:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.