Forum giełdowe spółki CAPITEA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jutro spadki? ~Witek 3 2026-02-23 18:45
Termin spłaty następnej raty się zbliża :) ~Leon 32 2026-02-23 12:48
To jednak spółka śmieć wadera1 5 2026-02-22 23:34
Uważajcie na Mariana XYZ lekarza itd ~Adam 5 2026-02-22 13:09
Dlaczego papier nie jest podbity 400% 500 czy 1000 jak inne bankruty ? ~Widz 24 2026-02-22 12:13
Capital jeszcze 1 uderzenie koniec ~Hillela 3 2026-02-22 11:41
Capital i ifsa kto będzie wyżej miesiącu ~Hillela 2 2026-02-22 11:40
Miki jaki masz cel pisząc te głupoty ?? ~Leon 6 2026-02-21 16:00
Marian Koniuszko od kilku dni milczy... 7 lat pilnował wątków dzień/noc ~AI 13 2026-02-21 15:56
Nie kupujcie na górce ~Obserwator 8 2026-02-20 19:49
Nie kupujcie na górce, czyli 3 zł ~Inwestor 2 2026-02-20 19:46
super sesja ~gruby 5 2026-02-20 19:27
Cel na dziś 520, co powyżej to ~gruby 5 2026-02-20 17:15
jak Małysz skakatł to tez czesto ~kaowuael 4 2026-02-20 15:15
popyt/podaż ~abc 4 2026-02-20 11:53
wczoraj obroniony 40, dziś 44 ~gruby 1 2026-02-20 11:24
Chcecie wzrostów?..wykreujcie je sami ! ~Byku 42 2026-02-20 09:46
UOKiK zgłoszenie Radosław Barczyński o koncentracji Capitea S.A. ~XXX 111 2026-02-20 09:12
MFOOD SA - topka z rynku NC ~tr4222 1 2026-02-20 07:58
Dalej czekacie na 28 gr buhahahha ~Bogacz 7 2026-02-19 20:59
Spolka wychodzi na prostą raty spłaca zostało 3 ~Hmmm 3 2026-02-19 18:19
14:40 i blisko 3mln wolumenu. Cały wczorajszy obrót zrobiony ~Inwestor 5 2026-02-19 18:06
Fundy pewnie wchodzą ~Zendol 2 2026-02-19 18:04
Capitea to w tej chwili obligacje z kuponem ok.300% ~Inwestor 6 2026-02-19 18:02
Dziękuję wam ,sprzedane ! Widzimy się znowu na 30 gr,pa ~Bogacz 6 2026-02-19 18:01
Tego nikt nie zbiera wadera1 16 2026-02-19 18:01
0,55 ~Bingo 1 2026-02-19 17:53
Miki już jest :) ale to giermek Mariana :) ~Leon 1 2026-02-19 17:53
✅Niektórzy wczoraj sprzedali i płaczą✅ ~as 2 2026-02-19 17:51
Próba wyceny ~Jakub 6 2026-02-19 17:51
[x]
CAPITEA -0,45% 0,44 2026-06-26 16:41:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.