|
Moze prezes w koncu pokaze wyniki z Japonii
|
~Jj
|
5
|
2021-08-09 23:28
|
|
444 444 akcje za 1.98
|
~Trzeci_rabin
|
4
|
2021-08-09 21:40
|
|
Leeeeecimy na pysk !!
|
~lecimy
|
2
|
2021-08-09 12:25
|
|
BRASTER to PRZEKRET! Sprzedawac poki mozna.
|
~eo
|
7
|
2021-08-07 23:23
|
|
od 6 marca 2020 Dariusz Karolak Prezesem Braster SA. Co zrobił.
|
~eo
|
4
|
2021-08-07 22:36
|
|
Czy Was pod cela jest seksy? Czy brzucho przeszkodzi grac na hejnal?
|
~RED
|
2
|
2021-08-07 20:06
|
|
16mln strat zaburza narracje wprowadzania oszczednosci
|
~Jj
|
4
|
2021-08-07 08:13
|
|
Hi. Czy wasz wasaty i brzuchaty przywodzca bedzie siedziec za przekrety?
|
~RED
|
1
|
2021-08-07 08:11
|
|
Zawsze byłem wielbicielem biustów
|
~Kawalarz
|
2
|
2021-08-06 22:00
|
|
Media społecznościowe a braster
|
~Hogol
|
5
|
2021-08-06 11:32
|
|
Proszę o radę, odrzuca mi ciągle zlecenia sprzedaży ?
|
~wykres
|
3
|
2021-08-05 12:09
|
|
składam zlecenie sprzedaży ale mi odrzuca ?
|
~wykres
|
1
|
2021-08-05 11:15
|
|
Gdynia, Badanie Braster.
|
~eo
|
4
|
2021-08-05 08:13
|
|
Sprzedawac po 1zl, czy trzymać, sam już nie wiem ?
|
~ola
|
2
|
2021-08-04 19:10
|
|
CEMED Badania Braster 22 lipca 2021
|
~eo
|
1
|
2021-08-04 18:02
|
|
TUTAJ BĘDĄ MEGA WZROSTY !!! Trzymać akcje !!!!!!
|
~WZROST
|
10
|
2021-08-04 12:42
|
|
Dziwnie mała wyprzedaż po odwieszeniu
|
~Enigma
|
3
|
2021-08-04 10:34
|
|
niezłe nabycie- pewnie nie zdążył wszystkiego opchnąć :)
|
~jezus
|
1
|
2021-08-04 00:03
|
|
Spokojnie Czekamy wytryski paliwa i UP
|
~Inwestor
|
5
|
2021-08-03 15:08
|
|
Brali za 1,05 a teraz brak chetnych na 90gr?
|
~TwojaStara
|
3
|
2021-08-02 10:49
|
|
Zakupy insaiderów
|
~marc
|
7
|
2021-08-01 10:06
|
|
5 min rozmawialem z Panem Prezesem telepatycznie!
|
~Aliakcza
|
2
|
2021-07-30 22:08
|
|
Bra = BANKRUT + 100M STRAT + ZAWIESZENIE + PRZEKRETY
|
~RED
|
14
|
2021-07-30 20:37
|
|
Jedyne, czego pragnie wasaty, to sprzedac bra wlasne spolki wydmuszki…
|
~Aliakcza
|
29
|
2021-07-30 20:29
|
|
Red trol nie tylko na Brasterze
|
~Inv
|
5
|
2021-07-30 16:15
|
|
Najwazniejsze sa, jak zawsze, stabilne wzrosty UJEMNE!
|
~RED
|
2
|
2021-07-30 16:04
|
|
Koniec. TKO 0.5 jestem spłukany. wyrzucam to.
|
~ja
|
8
|
2021-07-30 05:36
|
|
NIE KUPUJEMY teraz = wykrwawicie sie miedzy 35 a 45gr i tam sie LYKNIE
|
~broBRO
|
1
|
2021-07-30 05:31
|
|
A mozie spada bo produktu NIKT NIE KUPUJE? Cio? Ynwestory?
|
~Inv
|
3
|
2021-07-30 00:17
|
|
Każdy z nas niech kupi tylko po 1000 akcji i jedziemy ostro do góry.
|
~Keisii
|
4
|
2021-07-29 22:46
|