Forum giełdowe spółki BRASTER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Moze prezes w koncu pokaze wyniki z Japonii ~Jj 5 2021-08-09 23:28
444 444 akcje za 1.98 ~Trzeci_rabin 4 2021-08-09 21:40
Leeeeecimy na pysk !! ~lecimy 2 2021-08-09 12:25
BRASTER to PRZEKRET! Sprzedawac poki mozna. ~eo 7 2021-08-07 23:23
od 6 marca 2020 Dariusz Karolak Prezesem Braster SA. Co zrobił. ~eo 4 2021-08-07 22:36
Czy Was pod cela jest seksy? Czy brzucho przeszkodzi grac na hejnal? ~RED 2 2021-08-07 20:06
16mln strat zaburza narracje wprowadzania oszczednosci ~Jj 4 2021-08-07 08:13
Hi. Czy wasz wasaty i brzuchaty przywodzca bedzie siedziec za przekrety? ~RED 1 2021-08-07 08:11
Zawsze byłem wielbicielem biustów ~Kawalarz 2 2021-08-06 22:00
Media społecznościowe a braster ~Hogol 5 2021-08-06 11:32
Proszę o radę, odrzuca mi ciągle zlecenia sprzedaży ? ~wykres 3 2021-08-05 12:09
składam zlecenie sprzedaży ale mi odrzuca ? ~wykres 1 2021-08-05 11:15
Gdynia, Badanie Braster. ~eo 4 2021-08-05 08:13
Sprzedawac po 1zl, czy trzymać, sam już nie wiem ? ~ola 2 2021-08-04 19:10
CEMED Badania Braster 22 lipca 2021 ~eo 1 2021-08-04 18:02
TUTAJ BĘDĄ MEGA WZROSTY !!! Trzymać akcje !!!!!! ~WZROST 10 2021-08-04 12:42
Dziwnie mała wyprzedaż po odwieszeniu ~Enigma 3 2021-08-04 10:34
niezłe nabycie- pewnie nie zdążył wszystkiego opchnąć :) ~jezus 1 2021-08-04 00:03
Spokojnie Czekamy wytryski paliwa i UP ~Inwestor 5 2021-08-03 15:08
Brali za 1,05 a teraz brak chetnych na 90gr? ~TwojaStara 3 2021-08-02 10:49
Zakupy insaiderów ~marc 7 2021-08-01 10:06
5 min rozmawialem z Panem Prezesem telepatycznie! ~Aliakcza 2 2021-07-30 22:08
Bra = BANKRUT + 100M STRAT + ZAWIESZENIE + PRZEKRETY ~RED 14 2021-07-30 20:37
Jedyne, czego pragnie wasaty, to sprzedac bra wlasne spolki wydmuszki… ~Aliakcza 29 2021-07-30 20:29
Red trol nie tylko na Brasterze ~Inv 5 2021-07-30 16:15
Najwazniejsze sa, jak zawsze, stabilne wzrosty UJEMNE! ~RED 2 2021-07-30 16:04
Koniec. TKO 0.5 jestem spłukany. wyrzucam to. ~ja 8 2021-07-30 05:36
NIE KUPUJEMY teraz = wykrwawicie sie miedzy 35 a 45gr i tam sie LYKNIE ~broBRO 1 2021-07-30 05:31
A mozie spada bo produktu NIKT NIE KUPUJE? Cio? Ynwestory? ~Inv 3 2021-07-30 00:17
Każdy z nas niech kupi tylko po 1000 akcji i jedziemy ostro do góry. ~Keisii 4 2021-07-29 22:46
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.