Forum giełdowe spółki BRASTER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ten balon pęka 10 zł ~smok 6 2015-06-29 13:12
Takiej porażki nie widziałem co wchodzi na giełdę to spada. ~sebko 20 2015-06-29 12:56
Ciekawe ~Hossa 1 2015-06-29 12:12
Zaniżanie aby zebrać papier od wystraszonych. Myslęć) ~sebko 3 2015-06-29 11:27
BRASTER ~Ewa 1 2015-06-28 09:16
10 zł po tym infie ~smok 12 2015-06-27 20:48
20 zł po następnym Infie w poniedzialek ~Autor 3 2015-06-27 10:32
To już wolałem jak był na NC ~sebko 2 2015-06-26 18:11
Selvita tez nurkuje. Zdaje sie ze caly sektor jest do bani teraz ~braster_disaster 1 2015-06-26 15:20
Braster ~Ewa 1 2015-06-26 13:05
przesiadka na Prime minerals ~mike 1 2015-06-26 09:23
no to jedziem na 16+, obkupieni, zapakowani, to startujemy ~frelek 5 2015-06-26 07:58
do listopada posucha ~braster_disaster 3 2015-06-25 18:20
czy te owtarcie i nie miało na celu odebranie papieru ? i zbiernie ? ~Nowy 5 2015-06-25 01:58
Jak patrze na ta ilosc zlecen sprzedazy po 15 ~braster_disaster 1 2015-06-24 22:49
Wygląda na to że.... ~Brastman 1 2015-06-24 22:45
*jacy głupcy kupuli brastera w ofercie ta firma ma c.wk 10 i same straty ~jui 3 2015-06-24 22:22
marzenia ~kop 5 2015-06-24 21:31
To co? Moze polaczymy te forum z JSW? ~inv 10 2015-06-24 19:18
12.50 tu widzę... niestety koledzy ~Brastman 21 2015-06-24 15:09
brać nie kwitować! ~kozioł 3 2015-06-24 15:07
koszt emisji 1,6 mln hmmmm sir_dominic 1 2015-06-24 13:06
KATASTROFA :) Po co ja sie w to wpakowalem ~braster_disaster 3 2015-06-24 13:01
Ale kotś zassał 2000 jednym łykiem ~sebko 1 2015-06-24 12:44
Dlaczego kurs akcji na debiucie spada ?////////////////// ~mal 6 2015-06-24 11:57
Czy będzie ucieczka z papiera przed weekendem ? ~Brastman 48 2015-06-24 11:43
Polska giełda jest żenująca. W stanach wchodzi firma i jest 10 % na plus ~sebko 2 2015-06-24 10:18
promocja (14.70 zł.) ~Ewa 4 2015-06-24 10:08
90% spółek pi debiucie leci na dno.... ~Brastman 7 2015-06-24 09:16
trzymaja kurs ns siłe na 16 zeta,jak zwolnia hamulec lecimy na 20 zeta ~zenek 8 2015-06-23 14:16
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.