| Dziś publikacj raportu | ~Raport | 1 | 2015-08-31 11:39 |
| BRASTER | ~gigant | 3 | 2015-08-28 23:36 |
| Braster - czy to koniec korekty ? | luqas87 | 5 | 2015-08-28 12:26 |
| Gieldy | ~Ovi | 1 | 2015-08-28 08:49 |
| A moze by tak Neuca sie zaintersowala Brasterem...:) | ~Ro | 1 | 2015-08-28 08:09 |
| Akcjonariat mega zaleszczony i wlasnie trwa czyszczenie... | ~Ro | 13 | 2015-08-27 22:26 |
| Inwestory od 50 akcji | ~Ovi | 8 | 2015-08-27 14:49 |
| widzę apetyt na Brastera | ~agent | 10 | 2015-08-27 10:40 |
| Ale sie ciesze ze zdjeliscie ze mnie to brzemie okolo 15 | ~braster_disaster | 14 | 2015-08-26 16:48 |
| Całkiem fajna sytuacja | ~wieje | 1 | 2015-08-26 12:57 |
| Dla mnie OK | ~Papuas | 2 | 2015-08-26 11:49 |
| BRASTER---ładnie na początek 7 k na s | ~edek | 15 | 2015-08-25 17:53 |
| kupiłem !!!!!!!!!!!!!!! | ~przewidujący | 2 | 2015-08-25 16:47 |
| 10-12 zeta..... | ~byly_leszcz | 18 | 2015-08-25 15:05 |
| Dalsze spadki... | kukubara | 3 | 2015-08-25 08:08 |
| jak na początek bessy, to BRASTER dobrze się trzyma | ~kozioł | 9 | 2015-08-24 18:42 |
| dzisiaj było Ok, w poniedziałek mogą niektórym puścić nerwy | ~kozioł | 12 | 2015-08-24 18:17 |
| ODWRÓT | ~gigant | 3 | 2015-08-24 16:49 |
| Teraz loteria, może być USA na plus, ale luka w Azji w dół | ~kozioł | 1 | 2015-08-24 16:34 |
| Podobno BRASTER ma zamiar produkowac... | kukubara | 3 | 2015-08-24 16:06 |
| teraz wierzycie w Azję | ~kozioł | 4 | 2015-08-24 15:24 |
| Spada bo | ~Alibaba | 2 | 2015-08-24 13:57 |
| Braster spada z powodu... | kukubara | 9 | 2015-08-24 13:23 |
| Reanimacja Brastera | ~byly_leszcz | 19 | 2015-08-24 11:48 |
| radzę brać !!! | ~agent | 2 | 2015-08-21 16:41 |
| wyrywanie akcji na wydre | ~dario45 | 6 | 2015-08-21 12:35 |
| Poleci ? | ~wieje | 1 | 2015-08-21 11:38 |
| To kiedy po 12zl? ;) | kukubara | 3 | 2015-08-20 21:58 |
| Co robić by zarobić? | ~Observer | 14 | 2015-08-20 16:56 |
| Kiedy to się w końcu ruszy do przodu | ~sebko | 5 | 2015-08-19 12:49 |