| !!! INFO!!! | ~kocmoc | 5 | 2016-03-04 19:24 |
| Braster- górne widły | ~Munio | 6 | 2016-03-04 15:06 |
| JAZDA | ~brabracadabra | 1 | 2016-03-04 13:24 |
| ----------INFOOOOOOOOOOO----------- SUPER INFOOOOOOOOOO | ~Londynczyk | 2 | 2016-03-04 13:23 |
| BRA Rozpoczęcie procesu industrializacji konsumenckiej wersji Testera. | ~pol | 2 | 2016-03-04 12:42 |
| Zmarnowany piękny trójkąt | ~JAC | 15 | 2016-03-04 12:34 |
| Braster | ~Ewa | 19 | 2016-03-03 15:20 |
| Ludzie pracy przeszli do biur ;) | kukubara | 1 | 2016-03-03 11:07 |
| Prezes Brastera: Potrzebne dodatkowe finansowanie - emisja lub pożyczka | ~eo | 1 | 2016-03-02 19:49 |
| lecimy? | ~widłowy | 6 | 2016-03-02 16:59 |
| BRASTER - MOCNE KUPUJ | ~JanP | 34 | 2016-03-02 11:01 |
| Papier jeszcze nie dojrzał . | ~spokojny | 3 | 2016-03-01 16:31 |
| To musi być jakiś wał | ~JAC | 11 | 2016-03-01 14:57 |
| Braster | ~Ewa | 7 | 2016-03-01 12:19 |
| a co z tym? | ~James | 1 | 2016-03-01 11:39 |
| do końca lutego miała być swoistość? | ~nowy | 3 | 2016-03-01 09:25 |
| emisja bez p.p. | ~Ali | 15 | 2016-02-26 19:20 |
| no i pięknie brak emisji | ~polak | 1 | 2016-02-26 16:12 |
| W piatek walne. Jedzie ktos? | ~Spokoloko | 8 | 2016-02-26 13:06 |
| gdzie jest zlokalizowana fabryka BRASTERA? | ~Mac53 | 5 | 2016-02-26 13:03 |
| Alternatywa. | ~topol2 | 10 | 2016-02-26 09:50 |
| przed walnym | ~bujak | 13 | 2016-02-26 09:14 |
| weź 100 klocków i za 50 kup najdroższego szampana lub kilka drugie 50 wr | ~doguru1 | 2 | 2016-02-24 21:16 |
| Co za frajer wystawia 1900 na sprzedaż ? | ~Mniam | 12 | 2016-02-24 13:11 |
| Guru | ~Guru | 4 | 2016-02-24 08:46 |
| Nie ryczec i biadolic | ~braster_disaster | 2 | 2016-02-23 15:52 |
| szkoda | ~brabracadabra | 5 | 2016-02-23 14:14 |
| Po co przepłacać | ~Zuch | 1 | 2016-02-23 14:00 |
| Przebić to można wampira osinowym kołkiem | ~Mac53 | 2 | 2016-02-23 13:07 |
| a ja Wam mówię - dziś lub jutro przebijemy na stałe | ~widłowy | 8 | 2016-02-23 12:41 |