Forum giełdowe spółki BRASTER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
dzisiaj się Wam oczy otworzą ~gość 15 2016-10-19 16:28
spokojnie :-) dzisiaj jeszcze na zielono.... ~Brastman 11 2016-10-19 16:14
co tu się wyrabia ~BRASTER 3 2016-10-19 15:56
Braster ~xyz 1 2016-10-19 15:51
po strzelaniu ~GANG_OLSENA 1 2016-10-19 15:43
Kurs minus 7,03 %. Czy leci z nami pilot? ~hehe 1 2016-10-19 15:39
WASH TRADING. Od sierpnia grubo ponad 30 % akcji się zmieliło ~hehe 2 2016-10-19 15:37
podobno pierwszy tysiąc Brasterków już poszedł ;-) ~kupiec 3 2016-10-19 14:40
Braster rozmawia z kolejnymi TU i sieciami aptek nt. sprzedaży urządzeni ~Michał 1 2016-10-19 14:39
Jest clip ;) kukubara 5 2016-10-19 14:35
oddałem ~były 7 2016-10-19 14:02
Volumen ~Brastman 1 2016-10-19 13:39
Debiut na rynku i -5%...KIEPSKO TO WIDZĘ ~Bodzio 3 2016-10-19 13:15
Braster ~Tomek 9 2016-10-19 13:12
to jest zupelnie nieracjonale zachowanie ~kl 10 2016-10-19 13:03
kupuj plotki/plany, sprzedaj fakty działa? ~jasiek 5 2016-10-19 12:44
Spekulanty :-))) ~Brastman 1 2016-10-19 12:27
Braster Kto kupił po 10-25 zł, realizuje zysk Zdrowe schłodzenie papiera ~eo 4 2016-10-19 12:17
jeszcze dziś 25,50 PLN ~Bodzio 1 2016-10-19 12:16
Projekt braster. ~Aha 1 2016-10-19 12:04
Nationale Nederland "Więcej o współpracy NN i firmy Braster już wkrótce" ~eo 1 2016-10-19 11:09
Sklep dziala juz oficlanie :) kukubara 3 2016-10-19 10:56
DYSTRYBUCJA...ALE NIE AKCJI ~turbo 2 2016-10-19 10:40
18.10.2016 Braster Nationale Nederlanden TU Umowa strategiczna ~eo 13 2016-10-19 10:37
analiza techniczna braster ~trini 1 2016-10-19 09:57
Sie zaczyna sie :) kukubara 1 2016-10-19 09:54
TVP ABC 20.10.2016 Godz. 22:40 Radosław Brzózka, Braster ~eo 4 2016-10-19 09:52
Brak chetnych do kupna - szrott ~opa 4 2016-10-19 09:45
Jeszcze nic nie zarobili a już się dzielą zyskiem z nationale ~zielony_ludzik 1 2016-10-19 09:41
Braster umowa z Nationale Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeniowe ~trini 1 2016-10-19 09:38
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.