Forum giełdowe spółki BRASTER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
to prawda ~Adam 2 2022-05-06 08:49
Czyżby jednak syf ~AA 1 2022-05-05 14:18
pozytyw: nie bedzie spadac ~darus 1 2022-05-05 09:19
NCBiR ~Inv 7 2022-05-05 00:02
Pewna nieścisłość ~Invf 8 2022-05-04 23:38
A gdzie tabelka z zarobkami czlonkow RN? ~Mm 3 2022-05-04 14:09
A co na sprawozdanie finansowe mówi biegły rewident? ~Kama 3 2022-05-04 10:11
Słabiutk Darku! ~Edi 5 2022-05-03 21:36
Najwazniejsze sa stabilne wzrosty UJEMNE!!! ~RED 12 2022-05-03 12:28
Handel Nocnikami dziś ustał? ~Adam 2 2022-05-03 00:10
Braster ~JanP 12 2022-05-03 00:09
czy cytowanie że technologia BRA wykazuje ograniczone działanie to hejt? ~oooo 16 2022-04-22 10:35
4-ty rok inżynieria wierzytelnościami a sprzedaży produktu jak nie było ~wic 6 2022-04-21 23:14
Coemno, zimno i mokro w blaszaku w Szeligach… ~RED 14 2022-04-21 23:10
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2022-04-20 21:58
Dlaczego moderator nie wycina spamu REDa? ~INV 9 2022-04-20 21:55
Moderatorze wycinaj wątki bzdurne ~Inv 1 2022-04-20 18:02
To dopiero będzie beka ~eryk 8 2022-04-18 22:00
Braster Akcjonariat G Pielak + D Karolak + Alicja Szulc > 15 % Tak Dalej ~eo 6 2022-04-15 10:34
Widze, ze pojawil sie podszywacz… ~RED 9 2022-04-14 20:43
widzę, że pojawił się podszywacz ~RED 2 2022-04-14 10:44
co nagle... ~RED 14 2022-04-13 21:31
Podbitka JEDNĄ akcją ~Xxxx 4 2022-04-13 10:13
Nie zagladalem do tego smiecia od miesiecy… ~RED 3 2022-04-12 17:52
Obligacje ~coolFx 7 2022-04-08 17:45
Akcji jest wiecej i jeszcze wartosc spadla? ~Nabrany 4 2022-04-08 17:44
Nie wygląda to różowo ale ~Countryside 7 2022-04-05 20:52
trzeba szukać pozytywów jest jeszcze 80 a nie 50 groni ~optymista 3 2022-04-04 12:32
Przydział oblg B 5 zamien na akc ~Zwyczajny 15 2022-04-03 10:38
ale padaka ~jw 7 2022-04-01 11:54
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.