|
Czy Chiński inwestor wejdzie do Brastrea?
|
~ChinaMen
|
1
|
2018-06-04 21:22
|
|
Trolle sukcesu coś przygasły w swoich pierdach...
|
~Grom
|
1
|
2018-06-04 13:05
|
|
da na tym
|
~andy
|
3
|
2018-06-04 11:40
|
|
Kiedy Braster w Wig20?
|
~Braster_fan
|
21
|
2018-06-03 22:53
|
|
Niestety dla tych co sprzedali,wzrostów ciag dalszy
|
~etr
|
8
|
2018-06-02 23:03
|
|
Muszę Was rozczarować: Swiss W140 Gość Twister kupowali Brastera
|
~eo
|
7
|
2018-06-01 23:59
|
|
Ok 14:00 będzie duże wybicie
|
~Ryba
|
6
|
2018-06-01 22:10
|
|
13.02.2017 Infoscan 2,20 Teraz ciekawy jest Braster - chyba. 27.10.2017.
|
~eo
|
4
|
2018-06-01 16:57
|
|
Znowu trolownia troluje,to znaczy ze korekta sie konczy
|
~ten
|
9
|
2018-06-01 14:47
|
|
1.06.2018 Kolejny blog p. Adrianny Sobol: znowu o księżniczkach, niestet
|
~eo
|
4
|
2018-06-01 12:24
|
|
Braster 17.05.2018 o godz. 7.30 i 17.30 Zestawienie Skala ruchu po 1Q18
|
~eo
|
10
|
2018-06-01 11:23
|
|
30.05.2018 Braster. Usque ad 2023.
|
~eo
|
4
|
2018-06-01 11:05
|
|
Motywacja czy Inwestor ?
|
~BEN
|
3
|
2018-06-01 09:59
|
|
Zapraszam Trole na Walne 15 Czerwca
|
~Inwestor
|
5
|
2018-06-01 09:48
|
|
Trollowanie powinno być karane jak każde uszustwo
|
~Kacz
|
5
|
2018-06-01 09:29
|
|
Emisja akcji najdalej do 31 lipca bez praw poboru...
|
~LongTerm
|
13
|
2018-05-31 12:54
|
|
eo i el presydent
|
~przgrany
|
15
|
2018-05-31 12:51
|
|
Gandalf naganiał a teraz się wyprzedaje! Robi nas w konia.
|
~Machaczek
|
1
|
2018-05-31 11:17
|
|
Notowania brasteru toną!!
|
~Fizyczny
|
15
|
2018-05-31 10:11
|
|
AT
|
~JanP
|
2
|
2018-05-30 18:24
|
|
na głupote leszcza nie ma rady
|
~polak
|
2
|
2018-05-30 18:14
|
|
Ile czasu minie zanim braster zacznie przynosić zyski ?? 10-20 LAT?
|
~Boczeq
|
8
|
2018-05-30 17:49
|
|
skacze leszcz bo widzi czerwien
|
~w140
|
3
|
2018-05-30 16:51
|
|
Do tego "tena"
|
~Mac53
|
1
|
2018-05-30 16:48
|
|
Akcje z gełdy kupił Majesciuk,kupił Halicki.Kupili od leszczy
|
~ten
|
30
|
2018-05-30 13:36
|
|
Gdzie są te byyyyrany W-140stek cycek i reszta ameb
|
~uber
|
31
|
2018-05-30 13:28
|
|
już lata chwilka...
|
~RED
|
16
|
2018-05-30 12:43
|
|
UWAGA! UWAGA! Ten realizuje zyski
|
~Mac53
|
7
|
2018-05-30 11:43
|
|
Trolownia mac53 i inne wynalazki dalej dwoja sie i troją zeby zdołoowac
|
~etr
|
2
|
2018-05-30 11:22
|
|
UWAGA! UWAGA! Ten koleś o ksywce "ten" dołuje kurs!
|
~Mac53
|
3
|
2018-05-30 11:13
|