Forum giełdowe spółki BRASTER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Czy Chiński inwestor wejdzie do Brastrea? ~ChinaMen 1 2018-06-04 21:22
Trolle sukcesu coś przygasły w swoich pierdach... ~Grom 1 2018-06-04 13:05
da na tym ~andy 3 2018-06-04 11:40
Kiedy Braster w Wig20? ~Braster_fan 21 2018-06-03 22:53
Niestety dla tych co sprzedali,wzrostów ciag dalszy ~etr 8 2018-06-02 23:03
Muszę Was rozczarować: Swiss W140 Gość Twister kupowali Brastera ~eo 7 2018-06-01 23:59
Ok 14:00 będzie duże wybicie ~Ryba 6 2018-06-01 22:10
13.02.2017 Infoscan 2,20 Teraz ciekawy jest Braster - chyba. 27.10.2017. ~eo 4 2018-06-01 16:57
Znowu trolownia troluje,to znaczy ze korekta sie konczy ~ten 9 2018-06-01 14:47
1.06.2018 Kolejny blog p. Adrianny Sobol: znowu o księżniczkach, niestet ~eo 4 2018-06-01 12:24
Braster 17.05.2018 o godz. 7.30 i 17.30 Zestawienie Skala ruchu po 1Q18 ~eo 10 2018-06-01 11:23
30.05.2018 Braster. Usque ad 2023. ~eo 4 2018-06-01 11:05
Motywacja czy Inwestor ? ~BEN 3 2018-06-01 09:59
Zapraszam Trole na Walne 15 Czerwca ~Inwestor 5 2018-06-01 09:48
Trollowanie powinno być karane jak każde uszustwo ~Kacz 5 2018-06-01 09:29
Emisja akcji najdalej do 31 lipca bez praw poboru... ~LongTerm 13 2018-05-31 12:54
eo i el presydent ~przgrany 15 2018-05-31 12:51
Gandalf naganiał a teraz się wyprzedaje! Robi nas w konia. ~Machaczek 1 2018-05-31 11:17
Notowania brasteru toną!! ~Fizyczny 15 2018-05-31 10:11
AT ~JanP 2 2018-05-30 18:24
na głupote leszcza nie ma rady ~polak 2 2018-05-30 18:14
Ile czasu minie zanim braster zacznie przynosić zyski ?? 10-20 LAT? ~Boczeq 8 2018-05-30 17:49
skacze leszcz bo widzi czerwien ~w140 3 2018-05-30 16:51
Do tego "tena" ~Mac53 1 2018-05-30 16:48
Akcje z gełdy kupił Majesciuk,kupił Halicki.Kupili od leszczy ~ten 30 2018-05-30 13:36
Gdzie są te byyyyrany W-140stek cycek i reszta ameb ~uber 31 2018-05-30 13:28
już lata chwilka... ~RED 16 2018-05-30 12:43
UWAGA! UWAGA! Ten realizuje zyski ~Mac53 7 2018-05-30 11:43
Trolownia mac53 i inne wynalazki dalej dwoja sie i troją zeby zdołoowac ~etr 2 2018-05-30 11:22
UWAGA! UWAGA! Ten koleś o ksywce "ten" dołuje kurs! ~Mac53 3 2018-05-30 11:13
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.