Forum giełdowe spółki BRASTER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Komisja Europejska ~Europą 10 2018-06-08 18:32
Ponadprzeciętna aktywność Troli ~Fellini 10 2018-06-08 18:27
Jak płatni naganiacze na sprzedaj tak mocno pracuja na forum to ~cypek 10 2018-06-08 18:18
Spokojnie, trollownia jeszcze wyciągnie kurs przez walnym ~Waldzio 3 2018-06-08 17:23
Nie dajcie sie wymanewrowac przy kolejnej emisji pod mrzonki prezesa. ~Twister 7 2018-06-08 17:02
Chciwa lapa zarzadu siega po kolejna emisje ~Joe 21 2018-06-08 16:55
Andrzej Zając Midven filuternie: Cóż to sie dzieje na PTE (nie na BRA) ~eo 1 2018-06-08 16:54
Spekuła skupuje akcje,w przyszłym tygodniu pompa w góre ~cypek 1 2018-06-08 16:43
Wciskaja wam kity ze emisja to zle.W przypadku Braster to dobrze ~cypek 3 2018-06-08 16:40
W przyszłym tygodniu pompa w góre pod przyszłe pozytywne infa ~cypek 1 2018-06-08 16:40
Spuscili kurs kilka procentzeby zebrac reszte akcji od leszczy ~etr 8 2018-06-08 16:20
Nie dajcjiensie wymanewrowac naganiaczom w tym najbardziej zajadłym ~etr 1 2018-06-08 16:13
Czy Braster będzie refundowany, wspierany przez Resort Zdrowia? ~eo 2 2018-06-08 15:41
Twister zamiast narzekać na Brastera powiedz mi dlaczego Parcel Technik ~eo 2 2018-06-08 15:26
8.06.2018 Braster Aktualny kurs średni 5,2166. Wolumen 33.098. ~eo 1 2018-06-08 15:18
8.06.2018 Braster Godz. 15.15 No to czas odrobić spadki. ~eo 1 2018-06-08 15:15
Minister zdrowia: profilaktyczne usunięcie jajników i jajowodów będzie r ~eo 1 2018-06-08 15:14
Braster? Tak. Ale Midven Parcel Technik ? Chyba. ~eo 2 2018-06-08 14:52
Panika? ~Jw 3 2018-06-08 14:12
Braster Nie marnujcie pieniędzy na podbijanie kursu siedmioma akcjami ~eo 2 2018-06-08 11:49
8.06.2018 Braster poniżej 5,10 intensywne zakupy. ~eo 4 2018-06-08 11:05
Komentarz do ostatnich zrostów ~Rafał 1 2018-06-08 10:17
Braster w Superior Centrum Medyczne Kraków 1-30.06.2018. ~eo 1 2018-06-08 10:06
Zlecenia na pakiet akcji szt. 1 :) ~Dk 15 2018-06-08 09:04
Braster & Luxmed ~Braster_fan 5 2018-06-08 07:51
Szklalowanie Zarządu nie powinno być tolerowane przez moderatora ~Franko 5 2018-06-08 07:21
Ale się trole wysilają: paśmie jak w TVP ~Frnaco 2 2018-06-08 05:48
Ktoś sprzedał 8000 akcji? Niemożliwe że nie chciał zarobić! ~Antoni 8 2018-06-07 21:54
Naganiacz na sprzedaz akcji twister vel gosc znowu troluje ~etr 11 2018-06-07 20:45
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 8 2018-06-07 19:49
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.