|
Prezes Brastera Marcin Halicki może czuć się "nieswojo" po PTE PZU
|
~eo
|
6
|
2018-06-15 07:44
|
|
14.06.2018 PTE PZU Istotna korekta Program motywacyjny Brastera Wiem jak
|
~eo
|
1
|
2018-06-14 18:03
|
|
Brak podstaw
|
~Brakpodstaw
|
8
|
2018-06-14 17:10
|
|
Krytycy Brastera na Forum Swiss Gość kukubara W140 zapewne kupili akcje
|
~eo
|
7
|
2018-06-13 22:30
|
|
Kinga Stanisławska w RN Brastera z ramienia Aviva OFE BZWBK
|
~eo
|
26
|
2018-06-13 13:33
|
|
Naganiacz twister-joe robi z ludzi wała,ci sprzedaja akcje, kupuje Halic
|
~wuja
|
5
|
2018-06-13 09:47
|
|
Dostępny nowy raport
|
~Ewelina
|
4
|
2018-06-13 09:26
|
|
Braster Wczoraj kurs średni 4,87 wol 45.109 więc dziś jest podaż Dobrze
|
~eo
|
3
|
2018-06-13 05:47
|
|
12.06.2018 Braster Piękna podaż wczorajszych nabywców akcji <5,00
|
~eo
|
10
|
2018-06-12 16:01
|
|
18.05.2018 Braster Emisja 'motywacyjna' 500.000 akcji ser. J po 7,62 zł
|
~eo
|
11
|
2018-06-12 13:05
|
|
Siostra Kima, Kim Jo Dzong, pragnie kupic brastera (jako wazon).
|
~Joe
|
8
|
2018-06-12 12:27
|
|
Braster Instagram ciekawe posty fakty komentarze polubienia
|
~eoeo
|
1
|
2018-06-12 11:46
|
|
12.06.2018 Czy Braster zablokował możliwość wpisania "like" na swoim FB?
|
~eo
|
4
|
2018-06-12 11:30
|
|
Braster czy byłby sensowny lock-up wzorem Nestmedic?
|
~eo
|
1
|
2018-06-12 11:27
|
|
Punkt zwrostny,czas na wzrosty
|
~lucek
|
10
|
2018-06-12 10:08
|
|
Jamajki nie będzie ale jest szansa na Koreę Północną !!!!
|
~Waldzio
|
3
|
2018-06-12 09:45
|
|
gdyby król Wilhelm Aleksander wiedział ....
|
~darek
|
1
|
2018-06-12 09:26
|
|
12.06.2018 Braster NL Facebook: Vragen aan Braster
|
~eo
|
3
|
2018-06-12 09:03
|
|
12.06.2018 Braster Facebook Nowe możliwości komunikowania się ze Spółką
|
~eo
|
2
|
2018-06-12 08:18
|
|
Kim Dzong Un & Donald Trump. (Historyczny moment. wpis nie dot Brastera)
|
~eo
|
1
|
2018-06-12 07:37
|
|
Brzydka świeczka
|
~malik
|
5
|
2018-06-11 21:20
|
|
Będę na walnym
|
~KK
|
1
|
2018-06-11 20:52
|
|
15.06.2018 Godz. 12.00 Braster Walne Komunikat po zamknięciu Więc: K / S
|
~eo
|
3
|
2018-06-11 20:27
|
|
czy to prawda, że fabryka się kurzy? pracuje na 0,01% wydajności?
|
~autor
|
7
|
2018-06-11 20:05
|
|
Nic sie nie stalo
|
~Ciemnomocnik
|
1
|
2018-06-11 18:55
|
|
24.05.2018 Braster 38 dni koniec 2Q 15.06 Walne Emisja Skup => Innomed
|
~eo
|
4
|
2018-06-11 18:38
|
|
To się trollownia popisała. SUPER wzrost -8%
|
~Waldzio
|
2
|
2018-06-11 18:38
|
|
Braster pięknie spada. Novavis spadał piękniej bo do do 0,42.
|
~eo
|
5
|
2018-06-11 18:38
|
|
Biorą od dołu.
|
~Wawa
|
2
|
2018-06-11 17:31
|
|
Co się stało?
|
~Machaczek
|
8
|
2018-06-11 17:13
|