Forum giełdowe spółki BRASTER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Nabycie obligacji ~Poinformowany 3 2019-03-13 22:58
uwierzył w obligacje spółki ~PEWNIAK 5 2019-03-13 22:26
Edison rusza na 10 zł ~kk 1 2019-03-13 22:06
12 tyś po 3,4 ~rakieta 5 2019-03-13 19:39
ale ubrali w balona z plus 10% na plus 1% hihi zal lekarze wyraznie ~hhi 1 2019-03-13 19:39
Trend boczny okosno prosty. ~eo 1 2019-03-13 18:33
Jutro open 3.2 8 jazda ~Insider 3 2019-03-13 17:26
dzisisaj zobaczylismy parodie wzrostow? ~ra 4 2019-03-13 17:08
ha ha wzrosty wyparowaly,jutro nizej? ~ra 3 2019-03-13 16:56
Braster => 4,00 => 8,00 => Potem się zobaczy: w 2023 roku ~eo 3 2019-03-13 16:51
ukształtowała się formacja UBRANI WYSTOMP ~jbl 1 2019-03-13 16:35
zglaszam do KNF ~wherisyourMoney 3 2019-03-13 16:28
BRASTER ma kolejne pieniądze do SPALENIA !!! ~Palacz 1 2019-03-13 15:47
Może przestaną wreszcie podpisywać umowy, z zaczną sprzedawać !! ~HAHAHAHAHAHAHAHA 1 2019-03-13 15:45
Braster powinien złożyć ofertę Ministrowi Zdrowia w sprawie badań profi- ~eo 1 2019-03-13 15:44
nie bądz leszcz .....wytrzymaj ~upup 1 2019-03-13 15:38
14-16 May, 2019, Tel Aviv, Conference. Pokażcie tam Brastera, Prezesie ~eo 1 2019-03-13 15:37
3,47 ~jadziem 1 2019-03-13 15:22
Braster vel InfoSCAN vel Nestmedic ~Taka_prawda 4 2019-03-13 15:19
3,42 ~pkcposzło 1 2019-03-13 15:19
TE 2,85 chyba dadzą spokój i odbicie ~Technik-AT 6 2019-03-13 15:15
Zaraz otwiera się ameryka, wszystkie ręce na pokład ~JestemBogaty 2 2019-03-13 15:13
3,35 ~pkc 1 2019-03-13 15:13
pkc ~pkc 1 2019-03-13 15:09
Idziemy do góry !!! ~Wiesko 13 2019-03-13 14:57
takie tam ~RED 4 2019-03-13 14:54
rakieta ~kosmos 1 2019-03-13 14:53
juz po wzrostach,uciszyli sie i spadamy? ~ra 4 2019-03-13 14:48
Braster / Poza tym: Miasto buduje się w milczeniu. Pierre Vannineuse ~eo 2 2019-03-13 14:37
Braster Innomed FDA Zakładam pozytywny bieg spraw i dlatego inwestuję ~eo 4 2019-03-13 14:01
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.