Forum giełdowe spółki BRAS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wartość projektu na maj 2026 r. ~Farma 16 2026-05-22 15:38
Farma Serby 32 MW ~Farma 18 2026-05-21 08:42
Zobaczcie co tu się będzie działo w kwietniu ~Marian 21 2026-05-19 23:43
" Niemiłe zaskoczenie i negatywne reakcje na wyniki spółki Bras" ~Prasa 6 2026-05-15 08:49
Raport kwartalny ~Paweł 5 2026-05-12 13:00
Raport w poniedziałek ~Mario 2 2026-05-09 09:56
A co tam słychać z farmą w Pniewach ~Kris 4 2026-05-06 16:36
Kiedy pozwolicie rosnac ? ~Jasiek 8 2026-05-06 12:58
Szaleństwa ukrytego popytu ~Wojtek 1 2026-05-04 18:38
Stajenny Bras:))) ~Prezes 9 2026-05-04 11:52
Teraz jest rżysko a będzie San Francisco ~Marian 1 2026-05-04 09:26
Będzie się działo! ~Brasking 13 2026-05-03 13:51
czytać ze zrozumieniem nie trzeba bo wystarczy... ~wrasg 4 2026-04-30 09:06
I wszystko jasne ~Marian 20 2026-04-28 15:18
Bras - co dalej ~J-23 3 2026-04-26 12:50
Bras Sprzedał projekt!!!! Finito!!!! ~Prezes 12 2026-04-26 11:19
The end ~Wojtek 4 2026-04-25 22:04
ESPI celowo zawiłe w swojej treści ~J-23 9 2026-04-24 22:53
za 2 mln zł to ... ~Glory 22 2026-04-24 22:45
Wpiszcie sobie w dowolne AI ~Glory 3 2026-04-24 22:05
Tak to wygląda ~Glory 2 2026-04-24 21:00
Koniec ~Maksimus_Keksimus 5 2026-04-24 18:52
Świetne info ~xyz 5 2026-04-24 13:16
Z tej naiwności w głowach wam się miesza:))) ~Prezes 3 2026-04-24 13:10
Ale ssanie akcji ~Kris 3 2026-04-24 09:20
Epsi ~Mario 5 2026-04-24 06:32
Jutro wodospad akcjonariusze. ~Prezes 2 2026-04-24 06:17
Info ~Tralalalala 1 2026-04-23 22:37
Spółka skazana na zapomnienie ~szofer 4 2026-04-23 14:44
Bras jak Biedronka ~Ryl 1 2026-04-22 12:43
[x]
BRAS 2,84% 0,22 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.