| Przerwa | ~Jasio | 8 | 2026-06-27 19:31 |
| Blokady ciąg dalszy | ~Paweł | 9 | 2026-06-27 16:03 |
| Walne uchwały | ~Kaco | 1 | 2026-06-26 23:25 |
| O 13 wszyscy kupujemy po kilkanaście akcji lub więcej po pkc | ~PKC | 2 | 2026-06-26 13:17 |
| Pytanie | ~2005 | 1 | 2026-06-25 16:07 |
| Gniot | ~xyz | 7 | 2026-06-25 10:34 |
| A po walnym pompka w górę | ~Akcjonariusz | 4 | 2026-06-19 14:02 |
| Czy jedzie ktoś na ZWZ?? | ~Ja13 | 1 | 2026-06-16 21:32 |
| „Czy Bras zostanie dostawcą prądu dla KGHM” | ~Kuba | 4 | 2026-06-16 13:37 |
| 850 mln na OZE | ~Lola | 3 | 2026-06-14 16:12 |
| Dla przypomnienia | ~Paweł | 9 | 2026-06-12 13:51 |
| Nowe akcje bez PP | ~Ja13 | 28 | 2026-06-11 10:18 |
| 1 bilion złoty do podziału. | ~Miś | 16 | 2026-06-11 08:45 |
| A jednak sprzedali prawa do projektu | ~Kaco | 27 | 2026-06-08 13:35 |
| Sprzedane | ~Pele | 5 | 2026-06-06 21:38 |
| Przyszła odsiecz. | ~zaskoczony | 2 | 2026-06-05 14:58 |
| 12 groszy | ~Prezes | 3 | 2026-06-05 13:53 |
| czytać ! Stop dla braku działań zarządu ! | ~akcjonariatrazem | 2 | 2026-06-05 12:15 |
| Na co im kasa z emisji? | ~vklf | 7 | 2026-06-02 17:12 |
| Cena maksymalna za akcję 0,10 gr ! | ~Akcjomariusz | 1 | 2026-05-31 11:21 |
| Cena nominalna akcji | ~Kaco | 1 | 2026-05-31 08:10 |
| Mechanizm rozwodnienia | ~Prezes | 4 | 2026-05-30 23:21 |
| Do mocnego wzrostu potrzebujemy ESPI | ~J-23 | 5 | 2026-05-30 21:35 |
| Pięknie was zrobili)))) | ~Prezes | 4 | 2026-05-30 20:55 |
| Zarząd grupa dyletantów | ~Kaco | 13 | 2026-05-30 11:37 |
| pytanie | ~akcjomariusz | 8 | 2026-05-27 17:52 |
| Dobry znak | ~Papas | 4 | 2026-05-26 14:15 |
| Dzis raport | ~Jasiek | 4 | 2026-05-25 12:17 |
| Bras w miejscu a tu Fotovolt rusza. | ~Posiadacz | 2 | 2026-05-22 18:02 |
| Jest bardzo dobrze-!!!! | ~Jasiek | 9 | 2026-05-22 16:26 |