Wiem co czujecie, bo ja mam to samo : Zabetonowali kurs do walnego, wykorzystują marazm na tej spółce . Akcje wg mnie objąć musi ktoś zaufany bo Krzyżanowska wraz z Amerykanami ma tylko nieznaczna większość obecnie . I pewnie formalnie ją utracą po emisji. Nie wpuszczą raczej nikogo obcego.
Wiadomo że emisja idzie na koszty budowy farmy i to jest dobra wiadomość akurat. Na żaden inny cel nie potrzebują przecież kapitału. Spółka zarabia i bez emisji sobie radzi.
Myślę że po walnym i po przeprowadzeniu emisji ta spółka będzie hot, można będzie położyć 200 - 300 tys zł i podbić kurs w okolice złotówki .
I właśnie dlatego ja nie sprzedam ani jednej akcji poniżej 50 gr.