Forum giełdowe spółki BOWIM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Lecimy na 150 zł. Kupować, kupować! Kasy nie żałować! ~Bazyl 2 2022-05-28 16:15
Kupować - taniej już nie będzie! Lecimy w kosmos! ~Wasyl 2 2022-05-28 16:08
Bardzo ciekawy wywiad na temat sytuacji w Ukrainie link ~Andrzej89 8 2022-05-28 16:03
JAK TEN BALON PENKNIE.... ~Miedzioryt 7 2022-05-28 13:20
Spadnie i to ostro ~Kazik 10 2022-05-28 12:19
Ale nagonka... ~Bialas22 3 2022-05-28 11:49
O co chodzi z tą korekta raportu 1q 2022 ~Darek 6 2022-05-28 09:20
BOWIM - pomału odbijamy ~OBSER 22 2022-05-28 01:40
Czyżby wezwanie .... ~Szakal 2 2022-05-27 23:25
W poniedziałek korekta a sektor bankowy duży plus ~Kazik 1 2022-05-27 23:16
WARTOSC KSIEGOWA NA AKCJE-16,02. I WSZYSTKO JASNE!!! ~ja 1 2022-05-27 21:27
na 15 i poniżej spore batony ~Zbyszek 19 2022-05-27 20:05
KUPOWAĆ !! NIE PRZESTAWAĆ !!! GÓRNE WIDŁY !! 50 ZŁ ~kol 1 2022-05-27 19:58
Rzućcie na to okiem. ~ASD 1 2022-05-27 18:35
LECIMY! LECIMY!! 50 ZŁ!! LECIMY! PASY! ~kol 3 2022-05-27 18:09
DO 14 CZERWCA- DO PRAWA DO DYWIDENDY KUS BĘDZIE PO 17.50 zł ! ~kol 11 2022-05-27 15:58
Do Andrzej89 ~Znany 16 2022-05-27 12:57
ALE ZEBRALI AKCJE NA GIGA -MAKSA -BĘDĄ MEGA WZROSTY PO DYWIDENDZIE ! ~kol 5 2022-05-27 12:19
ALE BĘDZIE JAZDA -- NIE MA CO !! ŁADOWAĆ PKC !! ~kol 2 2022-05-27 12:15
NIE SUGERUJCIE SIĘ TROLAMI Z BUMECHA KTORZY PODSZYWAJĄ SIĘ PODE MNIE ~kolprawdziwy 1 2022-05-27 11:20
LECIMY DO BRAZYLII -JESZCZE CHWILA !! ODJAZD NA 50 ZŁ !!! ~kol 1 2022-05-27 11:16
NIE CZEKAĆ !! LADA CHWILA ODCIĘCIE OD AKCJI - 50 zł ~kol 4 2022-05-27 11:11
DZIEN DOBRY O PORANKU W PIATEK 27 MAJA.TERAZ SIE ZACZNIE! ~ja 3 2022-05-27 10:20
ZACZYNAMY-SZARPIEMY 15 ~ja 2 2022-05-27 10:13
STAL W GÓRĘ OK ~OK 1 2022-05-27 10:12
JUTRO ODCIĘCIE OD AKCJI BOWIM ! ~kol 15 2022-05-27 09:50
Lecimy na 500 zł za akcje !! Ładować PKC !!! ~Dobrosław 3 2022-05-27 09:46
KUPOWAĆ! BĘDZIE GRUBO! ~kol 3 2022-05-27 09:46
Lecimy na 100 zł Ładować PKC!!!! ~OnanisławSpermacy 1 2022-05-27 05:53
A stali na świecie coraz mniej. W perspektywie ceny muszą rosnąć. ~Inwestor 1 2022-05-27 05:21
[x]
BOWIM -3,08% 7,56 2026-06-26 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.