|
Lecimy na 150 zł. Kupować, kupować! Kasy nie żałować!
|
~Bazyl
|
2
|
2022-05-28 16:15
|
|
Kupować - taniej już nie będzie! Lecimy w kosmos!
|
~Wasyl
|
2
|
2022-05-28 16:08
|
|
Bardzo ciekawy wywiad na temat sytuacji w Ukrainie link
|
~Andrzej89
|
8
|
2022-05-28 16:03
|
|
JAK TEN BALON PENKNIE....
|
~Miedzioryt
|
7
|
2022-05-28 13:20
|
|
Spadnie i to ostro
|
~Kazik
|
10
|
2022-05-28 12:19
|
|
Ale nagonka...
|
~Bialas22
|
3
|
2022-05-28 11:49
|
|
O co chodzi z tą korekta raportu 1q 2022
|
~Darek
|
6
|
2022-05-28 09:20
|
|
BOWIM - pomału odbijamy
|
~OBSER
|
22
|
2022-05-28 01:40
|
|
Czyżby wezwanie ....
|
~Szakal
|
2
|
2022-05-27 23:25
|
|
W poniedziałek korekta a sektor bankowy duży plus
|
~Kazik
|
1
|
2022-05-27 23:16
|
|
WARTOSC KSIEGOWA NA AKCJE-16,02. I WSZYSTKO JASNE!!!
|
~ja
|
1
|
2022-05-27 21:27
|
|
na 15 i poniżej spore batony
|
~Zbyszek
|
19
|
2022-05-27 20:05
|
|
KUPOWAĆ !! NIE PRZESTAWAĆ !!! GÓRNE WIDŁY !! 50 ZŁ
|
~kol
|
1
|
2022-05-27 19:58
|
|
Rzućcie na to okiem.
|
~ASD
|
1
|
2022-05-27 18:35
|
|
LECIMY! LECIMY!! 50 ZŁ!! LECIMY! PASY!
|
~kol
|
3
|
2022-05-27 18:09
|
|
DO 14 CZERWCA- DO PRAWA DO DYWIDENDY KUS BĘDZIE PO 17.50 zł !
|
~kol
|
11
|
2022-05-27 15:58
|
|
Do Andrzej89
|
~Znany
|
16
|
2022-05-27 12:57
|
|
ALE ZEBRALI AKCJE NA GIGA -MAKSA -BĘDĄ MEGA WZROSTY PO DYWIDENDZIE !
|
~kol
|
5
|
2022-05-27 12:19
|
|
ALE BĘDZIE JAZDA -- NIE MA CO !! ŁADOWAĆ PKC !!
|
~kol
|
2
|
2022-05-27 12:15
|
|
NIE SUGERUJCIE SIĘ TROLAMI Z BUMECHA KTORZY PODSZYWAJĄ SIĘ PODE MNIE
|
~kolprawdziwy
|
1
|
2022-05-27 11:20
|
|
LECIMY DO BRAZYLII -JESZCZE CHWILA !! ODJAZD NA 50 ZŁ !!!
|
~kol
|
1
|
2022-05-27 11:16
|
|
NIE CZEKAĆ !! LADA CHWILA ODCIĘCIE OD AKCJI - 50 zł
|
~kol
|
4
|
2022-05-27 11:11
|
|
DZIEN DOBRY O PORANKU W PIATEK 27 MAJA.TERAZ SIE ZACZNIE!
|
~ja
|
3
|
2022-05-27 10:20
|
|
ZACZYNAMY-SZARPIEMY 15
|
~ja
|
2
|
2022-05-27 10:13
|
|
STAL W GÓRĘ OK
|
~OK
|
1
|
2022-05-27 10:12
|
|
JUTRO ODCIĘCIE OD AKCJI BOWIM !
|
~kol
|
15
|
2022-05-27 09:50
|
|
Lecimy na 500 zł za akcje !! Ładować PKC !!!
|
~Dobrosław
|
3
|
2022-05-27 09:46
|
|
KUPOWAĆ! BĘDZIE GRUBO!
|
~kol
|
3
|
2022-05-27 09:46
|
|
Lecimy na 100 zł Ładować PKC!!!!
|
~OnanisławSpermacy
|
1
|
2022-05-27 05:53
|
|
A stali na świecie coraz mniej. W perspektywie ceny muszą rosnąć.
|
~Inwestor
|
1
|
2022-05-27 05:21
|