Forum giełdowe spółki BOWIM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ŁADOWĆ PKC! JUŻ TYLKO WZROSTY DO 100 ZŁ!! ~kol 2 2022-05-30 05:20
JUTRO DZIDA - - - 50ZL. ~Lexx 2 2022-05-30 05:19
Lecimy, lecimy!! Brać walor pełnymi garściami! ~kol 3 2022-05-30 05:18
Lecimy na 200 zł Docelowo 300. Kupować, kupować! Czasu nirvtracić! ~Rng 3 2022-05-30 05:17
TYLKO UP TYLKO UP TYLKO UP ~kol 2 2022-05-30 05:17
PAPIER LECI W NIEBIOSA! ~On 2 2022-05-30 05:16
Żreć papier. SKY IS THE LIMIT! PKC! ~Glodny 2 2022-05-30 05:16
Jutro 30 zł, a pojutrze 35. ~Robert 2 2022-05-30 05:15
DOCELOWO 1000 zł ~kol 1 2022-05-30 05:08
LECIMY DO BRAZYLII -JESZCZE CHWILA !! ODJAZD NA 50 ZŁ !!! ~kol 1 2022-05-30 05:06
czyżby spekuła zawitała? ~patol 3 2022-05-29 21:53
O Bowimie będzie dopiero głośno. Podbije do około 20 zł i się zacznie. ~Rookie 2 2022-05-29 20:11
Lecimy na 50 zł. ~On 2 2022-05-29 20:10
Krótka Prawda ~Wilczatko 1 2022-05-29 19:24
Radzę ładować od rana PKC. ~Kasia 1 2022-05-29 17:29
Dlaczego mój post o katyńskim spamie zniknął? ~Andrzej89 5 2022-05-29 16:37
TU PRAWDZIWE WIELKIE WZROSTY ZOBACZYCIE PO PRAWIE DO DYWIDENDY ! ~kol 7 2022-05-29 16:25
Kto rozsądny zbiera papier. Tylko góra. ~Kasia 2 2022-05-29 14:50
W PONIEDZIAŁEK PIĘKNE PRZEBICIE 15 .zł -NA WIĘKSZYCH OBROTACH ! ~kol 17 2022-05-29 14:00
Sytuacja po wybuchu wojny na rynkach stali stabilizuje się ~Kazik 1 2022-05-29 13:51
Z każdym dniem wyżej i wyżej.. ~Viagra 1 2022-05-29 12:42
Nadwyżka rudy żelaza na światowym rynku. Prośba o fachową interpretacje ~Andrzej89 3 2022-05-29 11:22
Espi dot. kontraktów na Ukrainie i importu ~Kolarz 2 2022-05-29 10:53
Tak lecicie hehe ~Jurek 2 2022-05-29 10:01
BOWIM --- ORŁEM GPW ~Stanley 4 2022-05-29 09:23
UE zniosla wszystkie cła na towary z Ukrainy ~Andrzej89 7 2022-05-29 09:22
Drobne na 14,90 ~Szakal 1 2022-05-29 01:33
KONTRAKTY Z UKRAINA-BOWIM PIERWSZY! ~ja 2 2022-05-28 22:51
POWAZNI INWESTORZY NIE SŁUCHJĄ ŚMIESZNYCH TROLI KOSMITÓW > ~kol 3 2022-05-28 21:08
Lecimy na 300 zł do końca maja!! ~Zachłanny 3 2022-05-28 20:19
[x]
BOWIM -3,08% 7,56 2026-06-26 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.