Forum giełdowe spółki BOWIM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
OTWARCIE Z LUKĄ STARTOWĄ ! LEPIEJ NIE MOGŁO BYĆ ! ~kol 5 2022-05-30 13:51
Proszę Państwa - oto Miś, Miś jest bardzo śmieszny dziś ~Arthurius 4 2022-05-30 12:22
WIDŁOWY POBUTKA ~janusz 1 2022-05-30 12:10
CZYZBY DZISIAJ GÓRNE WIDŁY ???SPOKOJNIE DO PRZODU ~ja 1 2022-05-30 12:07
BOWIM zaczyna wyglądać na drugi Mercator - ciekawy papier ? ~Dusan 2 2022-05-30 11:56
DZISIAJ WIDZICIE ŻE DO USTALENIA PRAWDA DO DYWIDENDY -BĘDZIE 17.50 ! ~kol 1 2022-05-30 11:13
PUDS : KOLEJNY SPADEK CEN STALI ~Obiektywny 5 2022-05-30 11:12
Ali ~john 1 2022-05-30 11:11
Jutro 50 ~Janusz 1 2022-05-30 11:10
Zyski ~Bialas22 1 2022-05-30 10:10
JAK TO PIERDYKNIE.... ~Miedzioryt 4 2022-05-30 09:50
Kolejny artykuł poświęcony stali i Bowimowi. Czytać ~Kolarz 7 2022-05-30 09:33
DAWAC NA GÓRNE.AKCJE WYZBIERANE! ~ja 1 2022-05-30 09:21
Artykuł na parkiecie ~Kolarz 7 2022-05-30 08:54
TYLKO BOWIM.NIE MA ZADNEJ INNEJ SENSOWNEJ SPÓŁKI NA TERAZ. ~ja 14 2022-05-30 08:50
50 zł dzisiaj czy jutro? ~Kasia 4 2022-05-30 08:40
JAK SĄDZICIE- PO CO WŁAŚCISIELE SKUPILI W 2021 r-2.5 mln AJCJI -PO 11zł ~kol 6 2022-05-30 08:28
Jedziemy!!!! ~Zdzisław 1 2022-05-30 08:05
Ładować walor do wora! ~kol 1 2022-05-30 07:23
Lecimy na 150 zł. Kupować, kupować! Kasy nie żałować! ~kol 1 2022-05-30 07:08
BOWIM NAJTAŃSZĄ -FUNDAMENTALNĄ SPÓŁKĄ GPW ! ~kol 5 2022-05-30 06:45
ZLECIAŁO SIĘ STADO TROLI SPADKOWYCH -WIECIE CO TO ZNACZY ! ~kol 3 2022-05-30 06:38
Zapinać pasy ----- docelowo 200 zł ~kol 2 2022-05-30 06:07
Do końca tygodnia 50 zł ~Zdzisław 2 2022-05-30 05:37
SKY IS THE LIMIT ! - THE UPTREND IS COMING! ~Kaska 1 2022-05-30 05:34
Lecimy ku niebiosom! ~Rudy 1 2022-05-30 05:30
ALE BĘDZIE JAZDA -- NIE MA CO !! ŁADOWAĆ PKC !! ~kol 7 2022-05-30 05:27
LECIMY NA 800 ZŁ W LIPCU! DOCELOWO 1000 ZŁ ~Czesław 2 2022-05-30 05:23
ZACZĘŁA SIĘ JAZDA DO NORWEGII ! ~kol 2 2022-05-30 05:21
LECIMY! LECIMY!! 50 ZŁ!! LECIMY! PASY! ~Grzegorz 2 2022-05-30 05:20
[x]
BOWIM -3,08% 7,56 2026-06-26 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.