Forum giełdowe spółki BOWIM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Nie oddam tanio tych akcji!! ~Mądry 5 2022-05-31 18:12
Artur wszystkich oszukał.wychodzi ~Miedzioryt 3 2022-05-31 17:41
Przecież jak arrur zacznie wychodzić... ~Miedzioryt 12 2022-05-31 15:14
o czym piszecie ~ania 8 2022-05-31 15:00
I POMYŚLEC,ŻE TO SIE DOPIERO ZACZEŁO!!! ~ja 2 2022-05-31 14:56
Przeciez ceny stali regularnie spadaja ~invista 4 2022-05-31 14:43
WYZBIERAC CO SIE DA I NA ZAMKNIECIE 16. ~ja 8 2022-05-31 14:33
CENY STALI SPADAJĄ PRODUCENTOM A ROSNĄ ZYSKI DYSTRYBUTOROM I > ~kol 1 2022-05-31 13:16
20 zł przebijemy w locie. I to jest piekne. ~Rookie 7 2022-05-31 13:05
Jakie plany? ~Bialas22 8 2022-05-31 12:58
I już pozbierali z 11.8 zaraz 12.x technik-at 11 2022-05-31 12:55
BOWIM NAJTAŃSZĄ SPÓLKĄFUNDAMENTALNĄ GPW ! ~kol 8 2022-05-31 12:53
Lecimy na 720 jak MRC ~inw 2 2022-05-31 12:29
przebicie ~Magnes 1 2022-05-31 12:24
Cena stali ~Inwestor 5 2022-05-31 11:27
link do wypowiedzi przesa ~up 1 2022-05-31 09:59
16,xx ~ATH 3 2022-05-31 09:56
No i mamy przelamanie brawo!! ~Mądry 3 2022-05-31 05:59
WYGLĄDA NA TO-ŻE BOWIM PRZEZ - 11 SESJI WEJDZIE W PIONOWĄ HIPERBOLĘ ! ~kol 14 2022-05-31 05:01
Ładnie dobierają ))) ~ATH 3 2022-05-30 19:37
No i wreszcie ruszyliśmy !!! ~Mądry 3 2022-05-30 19:34
JESZCZE TROCHE DO 20 ZOSTAŁO. GRUBY POMAGAJ!!! ~ja 6 2022-05-30 18:25
CUDOWNE OTWARCIE -A ZAMKNIĘCIE PRZECUDNE ! ~kol 3 2022-05-30 18:21
Acro, co u Ciebie? marek. ~marek 3 2022-05-30 17:17
Większe zlecenia na sprzedaż poznikały ~Zbyszek 4 2022-05-30 15:53
To mnie wywaliło z butów.... ~Andrzej89trueJanuszg 18 2022-05-30 15:31
Artur muwił że cognor to perełka ~Miedzioryt 1 2022-05-30 15:16
INWESTORZY ! NIE ODDAJCIE AKCJI -NIECH TROLE GONIĄ KURS ! ~kol 3 2022-05-30 14:20
Co ??? Więcej tutaj, niż 40groszy , to nie może być , na koniec dnia ??? ~Aldona 1 2022-05-30 14:13
OTWARCIE Z LUKĄ STARTOWĄ ! LEPIEJ NIE MOGŁO BYĆ ! ~kol 5 2022-05-30 13:51
[x]
BOWIM 0,00% 7,68 2026-06-24 16:33:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.