Forum giełdowe spółki BOWIM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Do kiedy trzeba kupić akcje żeby nabyć prawa do dewidendy ~Sercezwungla 13 2022-06-04 21:03
Wyjaśnienie zachowania kursu BOWIM ~Arthurius 43 2022-06-04 11:13
KURS PO ODCIĘCIU DYWIDENDY MINIMUM 16 zł ! ~kol 4 2022-06-03 21:21
Po odcięciu dywidendy kurs 13 zł? ~BWM 6 2022-06-03 20:26
NIE ODDAJCIE AKCJI SPÓŁDZIELNI SPEKULANTÓW NA DOLE ! ~kol 7 2022-06-03 17:10
TERAZ NA GPW" NI MA" LEPSZEJ SPÓŁKI OD BOWIMA ! ~kol 3 2022-06-03 15:34
Dywidenda to zbyt łakomy kąsek przy takiej cenie kursu ~Zbyszek 1 2022-06-03 13:20
POLSKA PODPISAŁA UMOWĘ Z UKRAINĄ -NA ODBUDOWĘ UKRAINY ! ~kol 11 2022-06-03 12:50
Ładny dzionek. Szkoda, że nie na zielono ! ~Aldona 1 2022-06-03 12:27
Łamać te 15,5 technik-at 3 2022-06-03 11:53
Rynek mocno wykupiony ~Stary_inwestor 21 2022-06-03 10:57
Bowim lecimy troszkę za nisko, grawitacja ściąga w dół... ~Dusan 1 2022-06-03 10:33
DROZAPOL ~Znany 1 2022-06-03 10:05
Artykuł parkiet ~Zbyszek 11 2022-06-03 09:11
USA naklada sankcje na Severstal ~półgrubas 1 2022-06-02 21:36
Śmieszne to uwalanie ~Andrzej89 23 2022-06-02 21:24
PO PRAWIE DO DYWIDENDY - 15 CZERWCA SPADEK -O -1.10 zł - ZEBRANIE > ~kol 13 2022-06-02 18:19
Czy to jest normalne, że C/Z Bowimu ok.2? ~młodyleszcz 9 2022-06-02 17:53
Jadymy na POBUTKĘ GURNĄ ~Miedzioryt 1 2022-06-02 17:52
CHUDA Z BRUKSELI PRZYJECHAŁA.ZACZYNA SIE!!! ~ja 2 2022-06-02 17:26
UWAGA .OFICJALNIE OGŁASZAM.KONIEC KOREKTY O GODZ.15 ~ja 5 2022-06-02 17:09
Jutro już 14 a w poniedziałek wodospad ~Kazik 4 2022-06-02 16:28
Zobaczcie INNOGENE, w 2 dni +50%! ~ReD 5 2022-06-02 13:16
Zmiany na europejskim rynku stali. Link ~Andrzej89 1 2022-06-02 11:33
Teraz pora na DROZDKA ~Znany 1 2022-06-02 11:29
O KTÓREJ TA CHUDA Z BRUKSELI MA BYC W WARSZAWIE??? ~ja 5 2022-06-02 10:23
PIEKNIE-RZAD W KIJOWIE,ZACIESNIENIE PRZYJAXNI A MOZE TEZ NOWA UNIA ~ja 25 2022-06-02 09:48
BOWIM - KPO, ZWZ ~OBSER 3 2022-06-02 09:11
ODBUDOWA UKRAINY-UCZYNI Z BOWIMA MOCNY HOLDING STALOWY ! ~kol 5 2022-06-02 06:34
Fundusz Odbudowy stał się faktem. Ursula von der Leyen ~LM 6 2022-06-02 06:12
[x]
BOWIM 2,13% 7,68 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.