Powinniśmy mieć ciekawe sesje na BOWIM. Dzisiaj i jutro gra pod KPO. 6 czerwiec gra pod ZWZ. Jestem ciekaw czy zobaczymy płynność na szerokim rynku pod to KPO ??? Wczoraj były niskie obroty na WIG20 i ogólnie rynek pokazał się że słabej strony. Będą obroty na szerokim to o BOWIM się nie boje.