|
powrót do bazy
|
~tim
|
5
|
2021-08-03 11:19
|
|
QWERTY !- SWOJĄ PODBITKĄ UGOTOWAŁEŚ WCZORAJ MILION AKCJI >
|
~ert
|
2
|
2021-08-03 11:17
|
|
moim zdaniem przetrzepia was i wyjdzie gora....
|
~xyz
|
2
|
2021-08-03 11:07
|
|
Zagraniczni inwestorzy kupują ciekawsze spółki z NC?
|
~Marek
|
1
|
2021-08-03 11:06
|
|
Chemia wraca do zainteresowania - Harper i Global Cosmed
|
~Maxiking
|
2
|
2021-08-03 11:04
|
|
Ubrani WYSTOMP!!!!
|
~Znawca
|
1
|
2021-08-03 11:01
|
|
Na dolne widly a co tam zysk 100 mln!!
|
~Scaner
|
6
|
2021-08-03 10:54
|
|
Stalprod - też zysk za Q2 2x wiekszy niz Q1
|
~bob
|
1
|
2021-08-03 10:43
|
|
Jest!!!!!!
|
~Bos
|
1
|
2021-08-03 10:39
|
|
Doniesienie do KNF, że spółka nie obiecywała wcześniej takich zarobków..
|
~ABC
|
1
|
2021-08-03 10:35
|
|
Bowim - ale po stopach ktoś pojechał ..
|
~OBSER
|
1
|
2021-08-03 10:34
|
|
CZYŻBY SZYKOWAŁO SIE WEZWANIE NA AKCJE???
|
~ja
|
8
|
2021-08-03 10:28
|
|
Piękna pogoda na wyjście w góry
|
~Beboker
|
1
|
2021-08-03 10:25
|
|
!!!!!!!!!!!!JESCZE DZISIAJ DOLNE WIDLY!!!!!!!!!!!!
|
~qwerty
|
1
|
2021-08-03 10:24
|
|
NOWA SPOLKA ?
|
~BEBOK
|
1
|
2021-08-03 10:20
|
|
Zbieranie i jeszcze dziś będą górne?
|
~gosc
|
1
|
2021-08-03 10:19
|
|
Według moich obliczeń zyski za 3 i 4 kwartał-będą po 3 mln zł.
|
~ert
|
2
|
2021-08-03 10:15
|
|
Spółka zarobiła w pierwszym półroczu 100 mln zł na czysto, a wycena 260
|
~Jordan
|
2
|
2021-08-03 10:14
|
|
Bowim pobija wszystkich wynikami
|
~Ja
|
3
|
2021-08-03 10:08
|
|
wywiad
|
~sg
|
2
|
2021-08-03 09:55
|
|
ROZPOCZYNAMY RAJD NA 15
|
~ja
|
2
|
2021-08-03 09:53
|
|
Dawać dziada na 13,00 - tam czeka moje zlecenie
|
mv_
|
1
|
2021-08-03 09:42
|
|
Jutro się rozstrzygnie !
|
~Bos
|
7
|
2021-08-03 09:38
|
|
To jest w ogóle sens sprzedawać przed 16 ?
|
~Pytam
|
1
|
2021-08-03 09:38
|
|
Dlaczego ten szmelc leci na pysk?!
|
~CIEKAWE
|
1
|
2021-08-03 09:29
|
|
i gdzie ta luka wzrostowa i 20zł?
|
~Aleksander
|
3
|
2021-08-03 09:28
|
|
A TERAZ POROWNAJCIE DO EMTASIA 6 MLN AKCJI VS 20 MLN 100 MLN ZYSK 8 TAM
|
~wygrany
|
5
|
2021-08-03 09:26
|
|
Wyniki MNC rok do roku są KILKA RAZY wyższe, super
|
~cdproj
|
1
|
2021-08-03 09:24
|
|
Stalowy baron!
|
~Miodek
|
1
|
2021-08-03 09:21
|
|
Nie chce rosnąć bedzie spadać..
|
~tom
|
1
|
2021-08-03 09:16
|