Forum giełdowe spółki BOWIM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ile dzisiaj obstawiacie? ~Naganiacz 4 2021-08-03 09:13
Rozwiewam wątpliwości ~Znany 3 2021-08-03 09:00
Kupiłem za wszystko ~Miodek 1 2021-08-03 08:57
Nie oddawać akcji peroniarzom ~Naganiacz_nie_pacz_n 1 2021-08-03 08:54
Ciekawe czy się dzisiaj otworzy!! ~Naganiacz 1 2021-08-03 08:51
BOWIM a MERCATOR tutaj musi być min.+300% ! mercedes-milioner 3 2021-08-03 08:24
Wykres cen stali , trend wzrostowy ~Mahal 4 2021-08-03 08:18
Tu będzie rosło mv_ 6 2021-08-03 07:12
Szacunki za Q3 już za 3 miesiace ~Rumun 2 2021-08-03 02:06
Zysk o 4% lepszy niż ~Tom 13 2021-08-02 22:55
Mennica Polska kapit. 1.1 miliarda a zysk mniejszy ~Marta 2 2021-08-02 22:47
SPOKOJNIE MERCATOR TEZ ODDAWALI PO 20 ZŁ. ~Jw 3 2021-08-02 22:10
JUZ ponad 1/5 ff WYMIENIONA DZIS ~Parafek 5 2021-08-02 21:34
Kapitalizacja 225 mln zysk netto za I półrocze 103 mln!!! ~zorro 12 2021-08-02 21:06
ZYSK 2Q WZROST +32 156 % R/R było 95 tys.jest 73,3 mln. MYŚLEĆ mercedes-milioner 2 2021-08-02 20:27
JUTRO ATAK NA ATH julius_cezar 9 2021-08-02 20:24
1zł zaliczki na poczet dywidendy? ~Zeus 5 2021-08-02 20:20
Dzięki, skorzystałem z dobrej ceny. Będzie lepsza, też nie odmówię ~Zeus 6 2021-08-02 20:18
ALE OBROTY.CZYŻBY WROGIE PRZEJĘCIE???. ILE DZISIAJ- MOŻE ZŁAMIEMY 14 ~xxx 3 2021-08-02 19:38
DZIŚ NAJWYŻSZE OBROTY W HISTORII SPÓŁKI julius_cezar 2 2021-08-02 19:30
Jakim cudem ~TwojaMaciora 5 2021-08-02 17:41
Ladna sesja ~xyz 1 2021-08-02 17:27
To byl 3 szczyt jak by ktoś nie wiedzial macie jeszcze za co podbić? ~Problem 8 2021-08-02 17:25
Ale odkurzacz ~Pixi 5 2021-08-02 17:12
Niektorzy poznaja te szacunki DOPIERO PO SESJI ~xyz 1 2021-08-02 16:32
QWERTY W CIĄGU 2 GODZIN ZMIENIŁSWOJE REKO ZE 100 zł -NA 50 ZŁ ! ~ert 3 2021-08-02 16:27
16:30 kolejna lawina ~Problem 6 2021-08-02 16:26
CEL 50ZL!!! ~Qwerty 7 2021-08-02 16:14
Na dzień dzisiejszy C/Z BOWIM za 4 ostatnie Q to 2,2 ~FAKTY 3 2021-08-02 16:07
Mamy to !!! Widlowy posluchal !!! Widelki gorne 14,75 PLN !!!!! ~xyz 9 2021-08-02 15:56
[x]
BOWIM -3,08% 7,56 2026-06-26 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.