|
Ile dzisiaj obstawiacie?
|
~Naganiacz
|
4
|
2021-08-03 09:13
|
|
Rozwiewam wątpliwości
|
~Znany
|
3
|
2021-08-03 09:00
|
|
Kupiłem za wszystko
|
~Miodek
|
1
|
2021-08-03 08:57
|
|
Nie oddawać akcji peroniarzom
|
~Naganiacz_nie_pacz_n
|
1
|
2021-08-03 08:54
|
|
Ciekawe czy się dzisiaj otworzy!!
|
~Naganiacz
|
1
|
2021-08-03 08:51
|
|
BOWIM a MERCATOR tutaj musi być min.+300% !
|
mercedes-milioner
|
3
|
2021-08-03 08:24
|
|
Wykres cen stali , trend wzrostowy
|
~Mahal
|
4
|
2021-08-03 08:18
|
|
Tu będzie rosło
|
mv_
|
6
|
2021-08-03 07:12
|
|
Szacunki za Q3 już za 3 miesiace
|
~Rumun
|
2
|
2021-08-03 02:06
|
|
Zysk o 4% lepszy niż
|
~Tom
|
13
|
2021-08-02 22:55
|
|
Mennica Polska kapit. 1.1 miliarda a zysk mniejszy
|
~Marta
|
2
|
2021-08-02 22:47
|
|
SPOKOJNIE MERCATOR TEZ ODDAWALI PO 20 ZŁ.
|
~Jw
|
3
|
2021-08-02 22:10
|
|
JUZ ponad 1/5 ff WYMIENIONA DZIS
|
~Parafek
|
5
|
2021-08-02 21:34
|
|
Kapitalizacja 225 mln zysk netto za I półrocze 103 mln!!!
|
~zorro
|
12
|
2021-08-02 21:06
|
|
ZYSK 2Q WZROST +32 156 % R/R było 95 tys.jest 73,3 mln. MYŚLEĆ
|
mercedes-milioner
|
2
|
2021-08-02 20:27
|
|
JUTRO ATAK NA ATH
|
julius_cezar
|
9
|
2021-08-02 20:24
|
|
1zł zaliczki na poczet dywidendy?
|
~Zeus
|
5
|
2021-08-02 20:20
|
|
Dzięki, skorzystałem z dobrej ceny. Będzie lepsza, też nie odmówię
|
~Zeus
|
6
|
2021-08-02 20:18
|
|
ALE OBROTY.CZYŻBY WROGIE PRZEJĘCIE???. ILE DZISIAJ- MOŻE ZŁAMIEMY 14
|
~xxx
|
3
|
2021-08-02 19:38
|
|
DZIŚ NAJWYŻSZE OBROTY W HISTORII SPÓŁKI
|
julius_cezar
|
2
|
2021-08-02 19:30
|
|
Jakim cudem
|
~TwojaMaciora
|
5
|
2021-08-02 17:41
|
|
Ladna sesja
|
~xyz
|
1
|
2021-08-02 17:27
|
|
To byl 3 szczyt jak by ktoś nie wiedzial macie jeszcze za co podbić?
|
~Problem
|
8
|
2021-08-02 17:25
|
|
Ale odkurzacz
|
~Pixi
|
5
|
2021-08-02 17:12
|
|
Niektorzy poznaja te szacunki DOPIERO PO SESJI
|
~xyz
|
1
|
2021-08-02 16:32
|
|
QWERTY W CIĄGU 2 GODZIN ZMIENIŁSWOJE REKO ZE 100 zł -NA 50 ZŁ !
|
~ert
|
3
|
2021-08-02 16:27
|
|
16:30 kolejna lawina
|
~Problem
|
6
|
2021-08-02 16:26
|
|
CEL 50ZL!!!
|
~Qwerty
|
7
|
2021-08-02 16:14
|
|
Na dzień dzisiejszy C/Z BOWIM za 4 ostatnie Q to 2,2
|
~FAKTY
|
3
|
2021-08-02 16:07
|
|
Mamy to !!! Widlowy posluchal !!! Widelki gorne 14,75 PLN !!!!!
|
~xyz
|
9
|
2021-08-02 15:56
|