Forum giełdowe spółki BOWIM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Czytaj co robisz ~Esteban 2 2021-08-03 14:17
Zdecydowałem się ! ~Miodek 1 2021-08-03 14:01
"Fakty " -to żenująca swołocz- ludzi nazywa bydłem -deb pospolity > ~ert 2 2021-08-03 13:59
Ale sypia ! Masakra idzie na dolne widly jak nic! ~Scaner 2 2021-08-03 13:52
a to ciekawe... ~profesional 1 2021-08-03 13:48
OJOJOJOJ spadamy łapcie spadochrony !!!!!!!!!!!!!!!!! ~zjazd 1 2021-08-03 13:25
"bankrut "- TO NAGANIACZ DLA PODBITKI QWERTY ! ~ert 2 2021-08-03 13:24
Żałosny akcjonariat groszołapów, chore! ~zdychaj 1 2021-08-03 13:22
Uwaga, nie oddawać, kombinują ... ~He 1 2021-08-03 13:14
A OSTRZEGAŁEM WAS WCZORAJPRZED QWERTY ! ~ert 5 2021-08-03 13:12
Zapakowałem razem ze SCANEREM ruszamy!!! ~ert 1 2021-08-03 13:11
Tu spada a Synerga startuje! ~Investor 1 2021-08-03 13:09
Nie dać się SCANEROM i innym oszustom nabrać! Tu tylko UP ~bankrut 3 2021-08-03 13:02
Siorbią jak odkurzacz! Tylko kupować! ~bankrut 4 2021-08-03 13:02
Niestety nie ma siły na 13zl i bedzie nurkować ~kaczor 1 2021-08-03 13:01
WALKA o CENNE akcje trwa! Nie dać się! ~bankrut 2 2021-08-03 13:01
Skoro tak źle to kto tak kupuje! Myśleć! Nie dać sie SCANEROM! ~bankrut 2 2021-08-03 13:01
Wszystko PONIŻEJ 13 powoli zbierane!!! Nie ODDAWAĆ oszustom! ~bankrut 3 2021-08-03 13:01
HIENY czekają na wasze akcje!!! ~bankrut 2 2021-08-03 13:01
Ale wciągają na 13!!! Będzie rakieta ~bankrut 3 2021-08-03 13:00
Tu dzisiaj będą górne widły! Trzymać! Nie dać się cwaniakom! ~bankrut 3 2021-08-03 13:00
UWAŻAJCIE ! PODBITKĘ ROBI" QWERTY "za 3 DNI JUŻ GO TU NIE BĘDZIE! ~ert 16 2021-08-03 12:58
RUSZAMY w górę! ~bankrut 5 2021-08-03 12:56
Złamanie 13.2 to ryzyko ruchu w okolice 11.5 ~Swinger 5 2021-08-03 12:35
Ale sypią !!! Ewakuacja !!! ~Robert 4 2021-08-03 12:35
Jeśli dzisiaj na tych poziomach zamknie się(ablo niżej), to mamy na ~aaaa 6 2021-08-03 12:19
Wywalaja aż milo! Na 13 sypią olbrzymie pakiety ~Scaner 2 2021-08-03 12:17
Kupiłem za 13.50 ~Miodek 4 2021-08-03 12:14
Czytac!!!!0 ~Bos 1 2021-08-03 11:27
Ale wysyp trolowiska spadkowego ~gosc 1 2021-08-03 11:24
[x]
BOWIM -3,08% 7,56 2026-06-26 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.