Forum giełdowe spółki BOWIM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jestem załadowany! MOŻEMY ruszać! Para BUCHA! ~Scaner 2 2021-08-04 08:23
Dzisiejszy Artykuł w parkiecie ~Pavulon 2 2021-08-04 08:22
I po korekcie! ~Miodek 1 2021-08-04 07:57
Marzy się jak na Mrc już świecą się miliony to uwaga ~Kierowcabusa 1 2021-08-04 04:16
I co tu pisać ! Trzeba przeczytać i kupować! ~Bowim 1 2021-08-03 23:14
10 zł na kreskach ~DejvFX 8 2021-08-03 23:13
Więcej niż pewne ~Xzc 3 2021-08-03 22:15
Bowim - dziękuje. ~Przemek 2 2021-08-03 20:04
Urwa uciekać potopio nas ~Agnieszka_Szejnfeld 5 2021-08-03 19:38
Proste jak barszcz kupić za 12.8 i zarobić mega %%% ~WhatsApp 1 2021-08-03 19:33
Zarobili tylko 100 mln także leszcze sprzedawać! ~Scaner 4 2021-08-03 18:02
Na godzinowym MACD powoli zawija w dół, RSI jest w strefie wykupienia ~aaa 20 2021-08-03 17:43
Realizacja zysku i przejscie na Cognor ~Leszek86 12 2021-08-03 17:30
Co za głupie kOOrwy janusze i grażyny ~zdychajcie 3 2021-08-03 17:06
Mówiłem ewakuacja !!! Ucieczka z balona !!! ~Robert 1 2021-08-03 17:06
Klon sa ~Maly 2 2021-08-03 16:39
Pisałam kupować bo lecimy do gwiazd ~Agnieszka_Szejnfeld 2 2021-08-03 16:31
Jak dywidenda za 2021 - EPS w 1HY 6,05 PLN.... fif_111 5 2021-08-03 16:11
Niesamowite ~TwojaMaciora 8 2021-08-03 16:08
ATAK NA 13 CO ZA EMOCJE! ~ZBIGNIEW 1 2021-08-03 15:52
C/Z 2,4 a bydło sprzedaje ~FAKTY 8 2021-08-03 15:42
Gruby już możesz robic ~Bebok 2 2021-08-03 15:40
AT ~analitykmatematyczny 4 2021-08-03 15:36
Witam na pokładzie teraz lecimy do gwiazd ~Agnieszka_Szejnfeld 1 2021-08-03 15:25
Zapakowałam pod korek po 12.7 teraz lecimy na 20 zl ~Agnieszka_Szejnfeld 1 2021-08-03 15:22
Zaraz ruszamy na 15 zł...pakować do wora ~Agnieszka_Szejnfeld 1 2021-08-03 15:19
POPRAWA ! ZYSK 2Q 2021 JEDNAK WZROST +77 064 % R/R mercedes-milioner 4 2021-08-03 15:05
Ordynarna dystrybucja.. nie mam już sily ~Maro77 2 2021-08-03 14:57
Kurs Bowimu ~Adams 2 2021-08-03 14:57
SPOKOJNIE CHŁOPAKI, NIE RÓBCIE W MAJTY :) ~Hurricane 4 2021-08-03 14:45
[x]
BOWIM -3,08% 7,56 2026-06-26 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.