|
Ale imba haha kupię trochę towaru na ekipe
|
~Fritz
|
1
|
2021-08-04 11:16
|
|
QWERTY POWIEDZ LUDZIOM-DLACZEGO ZROBIŁEŚ PODBITKĘ ? >
|
~ert
|
2
|
2021-08-04 11:15
|
|
Nagonil mnie po 13.6 dziś wywalilem
|
~Dejw
|
5
|
2021-08-04 11:09
|
|
Czemu spada po takich wynikach?
|
~fg
|
4
|
2021-08-04 11:08
|
|
______EKOPOL _____w piątek wyniki____kolejna stalówka
|
~poznan
|
3
|
2021-08-04 11:07
|
|
ALEZ TO Się ZARAZ ODBIJE - LESZCZE po 12 TYLKO MUSZA ODDAC
|
~Wygrany
|
1
|
2021-08-04 11:05
|
|
Na dolne smiecia !
|
~Scaner
|
1
|
2021-08-04 11:03
|
|
Jak to zaraz pierdyknie to bedzie płacz heheeheh
|
~akcjonariusze
|
1
|
2021-08-04 10:59
|
|
ERT MA RACJE, ZE PODBIJAM KURS
|
~Qwerty
|
7
|
2021-08-04 10:54
|
|
Wyniki mega super ! a kurs leci ? ktoś rozumie coś z tego ?
|
~NIEKUMAM
|
4
|
2021-08-04 10:44
|
|
BEZ PANIKI .
|
~TITAN
|
1
|
2021-08-04 10:31
|
|
Zejście do 11,50 i tam dopiero zakupy
|
~abc
|
3
|
2021-08-04 10:28
|
|
KIEDY ODCIECIE KOLKOWICZOW?
|
~HIT
|
1
|
2021-08-04 10:20
|
|
JAK TAKI DOBRY - TO DLACZEGO WŁAŚCICIELE TAK WYWALAJĄ ?
|
~ert
|
10
|
2021-08-04 10:13
|
|
Mam nadzieję, ze oddajecie na stracie cebularze
|
~FAKTY
|
1
|
2021-08-04 10:12
|
|
KTOŚ WYJASNI? AMREST ŁĄDNE WYNIKI MOCNY UP A AKCJI 10 RAZY BOWIM?
|
~DEBILIZM
|
1
|
2021-08-04 10:09
|
|
Pięknie zbierają
|
~Znany
|
1
|
2021-08-04 09:59
|
|
CZY BEDZIE EMISJA AKCJI?
|
~ABC
|
1
|
2021-08-04 09:55
|
|
Banda plebsu januszy i grazyn
|
~zdychaj
|
1
|
2021-08-04 09:48
|
|
WIDZICIE JAK FUNDUSZ BOWIMU WYWALA !
|
~ert
|
8
|
2021-08-04 09:34
|
|
Ale sypią! Nie ma siły rosnąć!
|
~Scaner
|
9
|
2021-08-04 09:30
|
|
Zjazd na 11 ??? :////
|
~Paweł
|
1
|
2021-08-04 09:29
|
|
Idzie kasa na covidowe - BML, MAB, HRP, MRC, CLN, GLC - HRP spodek
|
~Maxiking
|
2
|
2021-08-04 09:22
|
|
Ciężar...
|
~ZBIGNIEW
|
1
|
2021-08-04 09:18
|
|
BOWIM liczy na rekordowe wyniki w CALYM 2021
|
~bankrut
|
6
|
2021-08-04 08:54
|
|
Espi!! Jutro
|
~Mistrzu
|
3
|
2021-08-04 08:31
|
|
Warto mieć na uwadze, że C/Z Bowim to teraz 2,18
|
~FAKTY
|
3
|
2021-08-04 08:25
|
|
Bowim miał ponad 100 mln zł zysku w I półroczu. Kurs akcji wystrzelił
|
~bankrut
|
2
|
2021-08-04 08:25
|
|
wyniki SKONSOLIDOWANE będą jeszcze LEPSZE!
|
~bankrut
|
2
|
2021-08-04 08:24
|
|
FF i obroty
|
~Znany
|
2
|
2021-08-04 08:23
|