Forum giełdowe spółki BOWIM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Cognor królem stali !!! ~Robert 1 2021-08-04 13:09
SPÓJRZCIE NA OBROTY I RUSZCIE GŁOWĄ ~ZBIGNIEW 5 2021-08-04 13:01
Drożyna na Bowimie że ho ho! ~Zdziwiony 1 2021-08-04 12:54
Te wyniki to typowy one off!! niestety case juz taki byl na gpw ~Ms 1 2021-08-04 12:42
LUKA DOMKNIETA - POWROT na 13 ~Wygrany 3 2021-08-04 12:37
Borowski podczas webinaru PB.PL mówił, że spółki Covid będą zyskiwać ~Anna 1 2021-08-04 12:34
dzisiaj liznie 15 PLN ~xyz 17 2021-08-04 12:28
O której dolne?? ~Swingerka 8 2021-08-04 12:26
JUTRO OTWARCIE LUKA na 15 zl i 18 na KONIEC ~Wygrany 5 2021-08-04 12:24
TRZEBA SPRZEDAĆ ZYSK ZA 2021 TYLKO 200 MLN. ~Mercator 4 2021-08-04 12:24
Kwestia czasu ~Znany 1 2021-08-04 12:23
Wzrost o 4,760 proc. w porównaniu z analogicznym okresem R/R ~Bankier 2 2021-08-04 12:22
WARTOŚĆ KSIĘGOWA PO II KWARTALE ~dddd 2 2021-08-04 12:21
Spokojnie, ludzie realizują zyski, za chwilę odbije, ma pod co rosnąć ~merytorycznie 2 2021-08-04 12:14
Global Cosmed jak w lipcu 2020 przed wystrzałem kursu w niebo ~Anna 1 2021-08-04 12:11
Kurs. ~EKSODUS 1 2021-08-04 12:11
dzięki za akcje po 11,9 ~xd 1 2021-08-04 12:11
jak już wszyscy kupili po 12 zł to możemy jechać na 11 ~Robak 4 2021-08-04 12:11
Odjazd na 14 już za chwilę! ~bankrut 6 2021-08-04 11:44
Bowim 7 miejsce w rankingu Bankier zubrzyk100 17 2021-08-04 11:42
Oj chyba odjazd na 14 ~bankrut 4 2021-08-04 11:41
Balon pynko uciekoć ~Zubrzyk100 2 2021-08-04 11:41
C/Z już poniżej 2 ~new 2 2021-08-04 11:39
Uciekac potopio nas ~Zubrzyk100 2 2021-08-04 11:38
Tak głupiej spółdzielni dawno nie było ~FAKTY 2 2021-08-04 11:32
Wchodzimy na 14 piętro! ~Miodek 5 2021-08-04 11:24
kto sprzedaje poniżej 13 to leszcz ~leszcz 3 2021-08-04 11:21
C/Z teraz to 2,05 BRAWO thebille ~FAKTY 1 2021-08-04 11:20
Obrona Częstochowy ~analitykmatematyczny 2 2021-08-04 11:20
JESZCZE DZIS GÓRNE WIDLY... ~ABC 4 2021-08-04 11:17
[x]
BOWIM -3,08% 7,56 2026-06-26 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.